Nejnovější audio a MP3 programy ke stažení - 04/2003

aktualizováno 
Akcelerátor sítě FastTrack KaZooM 1.1, pomocník při práci s ID3 tagy TagScanner 4.7, Ozone 2.0 pro dokonalý zvuk a mnoho dalších utilit, přehrávačů hudby a videa, konvertorů, CDDA grabberu a dalších čeká v dnešním přehledu.
MP3, Audio CD, video přehrávače
 • Jet-Audio 5 Beta - Freeware - Download 7,2 MB
  Kompletní domácí multimediální systém, rozdělený do jednotlivých komponent. Přístup tak máte k CDDA přehrávači, MIDI&MOD playeru, přehrávači komprimovaných souborů a digitálního videa, efektové jednotce a mixéru včetně virtuálního dálkového ovládání. DSP modul nabízí zajímavé oživení zvuku, od klasického ekvalizéru až po 3D surround se simulací různých koncertních lokalit (hala, stadion...).
 • Jupiter Jukebox 1.1 - Freeware - Download 1,3 MB
  Softwarový hudební přehrávač vzdáleně připomínající klasickou starou hrací skříň. Tento freeware přehraje mezi nejpopulárnějšími formáty také WAV, MP3 a RealAudio. Soubory lze snadno řadit do libovolných playlistů. Jupiter Jukebox dokáže zanalyzovat všechny skladby a pro každou určit jinou hlasitost, aby ve výsledku všechny písně hrály stejně. Playlisty je možné nechat přehrát v náhodném pořadí, interface lze vylepšit třemi desítkami dodávaných skinů.
 • SnackAmp 2.1 - Freeware - Download 1,5 MB
  Open Source přehrávač MP3, WAV, Ogg Vorbis a mnoha dalších formátů s podporou skinů, víceuživatelského rozhraní a integrovaným webovým serverem. Slouží též ke správě ID3 Tagů a playlistů, obsahuje poměrně unikátní systém pro organizaci multimediálních souborů. Kromě lokálních záznamů lze katalogizovat i soubory na CD a dalších výměnných médiích.
 • Windows Media Player 9 - Freeware - Download Win 98SE/ME/2k 13,3 MB, Win XP 8,5 MB
  Finální verze multimediálního audio/video přehrávače firmy Microsoft s novými kodeky Windows Media 9 - zvuk blízký CD již od 48 kbps, kódování videa ve vysokém rozlišení HDTV, DVD kvalita na internetu. Program je kompatibilní s mnoha audio/video formáty, podporuje M3U playlisty a stará se vzorně o katalogizaci médií, nabízí dále zdokonalený příjem internetového vysílání, lepší integraci s poskytovateli online služeb (obaly, detailní informace o interpretech...) i placenými hudebními knihovnami. WMP9 má nové skiny, zvukové efekty i vizualizace.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Audio MP3 Maker 1.13 - Shareware - Download 1,2 MB
  Konvertor audio stop z kompaktních disků do formátu MP3. Jednoduché rozhraní se snadnou obsluhou. Kompletní ovládání přehrávání Audio CD, podpora několika počítačových mechanik a internetové databáze CD titulů FreeDB. Multithreadové operace, současné načítání a kódování CDDA stop.
 • Advanced MP3 Converter 1.60 - Shareware - Download 3,4 MB
  Konverzní software s nativní podporou kodeků Windows Media 9 a enkodéru LAME. Dokáže převádět hudební soubory mezi formáty WAV, MP3, WMA a Ogg Vorbis přímo, bez vytváření dočasných souborů. Podporuje ID3 Tagy v1 i v2 a playlisty M3U a PLS. Během konverze je možné provést normalizaci souborů na jednu hladibu, aby všechny skladby zněly stejně. Uživatelské rozhraní je přizpůsobitelné skiny. Program může též sloužit jako plnohodnotný přehrávač.
 • iMesh 3.1 - Freeware - Download 2.8 MB
  Sdílejte po internetu data s aktuální verzi P2P klientu iMesh, využívajícího - stejně jako například KaZaa - protokolu FastTrack. Nabídněte svou sbírku a stahujte grafiku, video, hudbu a další dokumenty. Vzhled programu můžete měnit podle aktuální nálady pomocí různých skinů.
 • KaZooM 1.1- Freeware - Download 1,9 MB
  Akcelerátor pro P2P protokol FastTrack. Urychluje downloady a vyhledává soubory s mnohem větší účinností než původní KaZaa. Lze jej použít také např. s klientem Grokster a dalšími P2P aplikacemi založenými na FastTracku. Do budoucna se plánuje také podpora sítě Gnutella.

  Ostatní MP3 utility
 • MP3Trim 1.85 b1 - Freeware - Download 0,2 MB
  Užitečný editor MP3 souborů, pracující přímo s komprimovanými daty bez nutnosti rekomprese zvuku. Umí ořezat zvolenou části souboru, automaticky nebo manuálně normalizovat hlasitost, začátek či konec skladby modifikovat efektem Fade a opravit poškozené soubory.
 • TagScanner 4.7 - Freeware - Download 0,9 MB
  Velice užitečný a všestranně konfigurovatelný freewarový pomocník při organizaci ID3 Tagů. Podporuje MP3 ID3 tagy v1, v2 i informační tagy souborů Ogg Vorbis. Obsahuje rozsáhlé dávkové funkce pro automatické vyplňování údajů a přejmenování souborů podle tagů. Má vestavěný přehrávač, dokáže pracovat i s playlisty. Podporuje i další data, jako jsou obrázky a texty písní.

  Audio editory, plug-iny, utility
 • BinVote 0.2 - Freeware - Download 0,1 MB
  Zajímavá audio restaurační utilitka, určená k odstraňování přebuzených špiček v audio signálu a ke korekci chyb v CDDA stopách stažených z poškrábaných CD. Postup zpracování WAV souborů stažených z CD je velice unikátní - BinVote v takovém případě pracuje s několika kopiemi téže skladby. Každý pokus o čtení poškozeného CD totiž může vygenerovat chyby na jiném místě, zvláště pokud použijete několik různých mechanik. Program pak jednotlivé soubory porovná a nepoškozená zvuková data sloučí do jednoho výsledného souboru.
 • CD Wave Editor 1.73 - Shareware - Download 0,7 MB
  Jednoduchý zvukový rekordér, editor a přehrávač. Slouží především k rozřezání zdrojového zvuku, např. digitalizované LP desky nebo kazety, na jednotlivé tracky pro dodatečný mastering a vypálení na CD. Program umí též načítat a zapisovat CUE soubory s údaji o jednotlivých stopách. Lze jej také použít jako CUE editor pro CDRWin.
 • iZotope Ozone 2.0 - Demo - Download 1,7 MB
  Kompletní řešení pro zvukový mastering, použitelné ve všech DirectX kompatibilních aplikacích. Systém analogově modelovaných 64bitových efektů dostupný z jediného ovládacího okna. Obsahuje paragrafický ekvalizér, reverb, spektrální a fázové měřiče, maximizer hlasitosti, multipásmový dynamický filtr, harmonizaci a modul pro rozšíření stereo vjemu.

  Ostatní utility
 • Acoustica CD Label Maker 1.24 - Shareware - Download 2,9 MB
  Utilita pro snadnou tvorbu CD/DVD obalů a potisků pomocí přehledného průvodce a připravených šablon, nebo manuálně s plnou kontrolou nad vzhledem výsledného projektu. Uživatel může použít interní grafiku, či importovat svou vlastní. Při tvorbě obalu pro audio CD lze načíst údaje o stopách z MP3 playlistů či projektů různých vypalovacích aplikací. Aktualizovaná verze.

  Zajímavé programy a utilitky ke stažení zdarma - editace a střih video souborů (1)
  Moderní výkonné multimediální počítače se používají nejen pro hraní her, ale stále více i pro střih a úpravu videa. Chcete si zpracovat rodinná videa, vytvářet vlastní klipy, konvertovat AVI a MPEG video formáty, spojovat je, nebo si jen tak hrát s různými obrazovými efekty? Potom je dnešní porce programů určena právě vám...

 •  

  Nejčtenější

  Jednosměrná letenka na rudou planetu se odkládá. Mars One krachuje

  Ilustrace základny na Marsu, jak si ji představují v organizaci Mars One...

  Firma Mars One, která slibovala soukromý let na Mars už v roce 2024, zkrachovala. Plány dostat na Mars lidské obyvatele...

  Tančík pro vnuka poručíka Grubera. Němci ho nasadili i proti Tálibánu

  Lehké obrněné vozidlo Wiesel s 20mm kanonem

  V množině bojových vozidel Bundeswehru nalezneme s trochou štěstí i malé, ale o to více zajímavé tančíky Wiesel. Do...

  Poslední Hitlerovy narozeniny nestály za nic. Supertanků se nedočkal

  3D model stíhače tanků Jagdpanther, přezbrojeného na kanón ráže 128 mm tak, jak...

  Na podzim 1944 se třetí říše hroutí a německé zbrojovky se snaží o nemožné. Hledají recept na zázračné zbraně,...

  Kapitán nedosáhl na pedály. Začátek proudové éry přinesl zvláštní nehody

  B-707 N7071 Braniff

  Nová technika není vždy nutně bezpečnější. Dokládá to vývoj v letectví na přelomu 50. a 60. let. Piloti se s novými...

  Lokální předpověď počasí se razantně zpřesní, možná pomáhá i váš telefon

  GRAF

  Nejpřesnější lokální předpovědi počasí dnes nabízejí aplikace v našich telefonech - i proto, že s nimi samy pomáhají....

  Další z rubriky

  Software na nevratnou likvidaci dat na discích

  Ilustrační foto - disk

  Vybraná data, celé disky či jen jejich část umí nekompromisně odstranit digitální skartovačky. Neslouží k pouhému...

  Prohlížeče šifrují data, aplikace pomůže v matematice. Otestovali jsme

  Tablet pro práci i zábavu

  Vyzkoušejte si funkci hned dvou internetových prohlížečů, aplikaci na pořizování zvukových záznamů nebo třeba nové...

  Stáhněte si zdarma: výuka morseovky a pohodlné screenshotování

  Ilustrační foto - kod

  Porozumět, ale také se naučit morseovku pomůže výukový program Moresovka. Vytvořit screenshot nebo animovaná videa...

  Najdete na iDNES.cz