Diskuze

Džábirová získala titul v Ning-po, ve finále porazila přemožitelku českých tenistek

Tuniská tenistka Uns Džábirová ve finále turnaje v Ning-po porazila 6:2 a 6:1 Dianu Šnajderovou z Ruska. Sedmá hráčka světového žebříčku si připsala pátý titul v kariéře.
JT

J83i96r91i 91T71i72c46h83y

1. 10. 2023 20:11

Neni to spis Z(s hackem)aberova?

0 0
možnosti

Rybakinu (5) zas nenasadili! Džábiskou taky ne! Zato Pavljučenkovou, Ranking 86 a Sakkari (6) Schneider, přes finále v Ningbo do Pekingu vůbec nepřijali = WTA KLAUNI❗️❗️

30. 9. 2023 14:39

Podívejte se na breakpoint na Netflixu a zjistíte, že Ons je víc žena než vy chlap

3 0
možnosti
MC

Ningpo vidělo nedůstojné finále. Copak vítězka v něm byla zaslouženě, co však její vyzyvatelka? Tu možnost získala díky dvěma neperspektivním Ceskam. Když jsem viděl los ČF, čekal jsem SF Kvitova- Fruhvirtka. Schválně jely na turnaj nízké kategorie , přesto na ně stačila jedna z nejslabších ruských tenistek z okruhu