Duel 2. kola grandslamového turnaje komentuje Michael Bereň

Podání na tělo soupeřky, Polka těžko mohla returnovat do kurtu.
15-0
U. Radwaňské teď asi míček odskočil od antuky, protože bekhend těsně nad zemí komicky promáchla.
2:2
Game U. Radwaňská Mladá Polka ukazuje, že také tenis umí. Doběhla kraťas soupeřky a elegantním způsobem vrátila míček přes síť.
shoda
Těsný aut. Brejkbol je pryč.
30-40
Díky povedené smeči má Kvitová brejkbol.
30-15
Tohle bylo něco! Diváci tleskají skvělé výměně. U. Radwaňská rozběhala Kvitovou, která ji však trpělivě vracela všechno. Nakonec na míček těsně nedosáhla.
15-15
U. Radwaňská jen rozhodila rukama, míček dopadl do autu.
15-0
Return Kvitové je v síti.
1:2
Game Kvitová Ale dvojchyby jsou spíše malou brzdou v suverénní jízdě tímto utkáním. Povedený volej znamená zisk třetího gamu a vedení 2:1.
40-30
Těch dvojchyb je u Kvitové dnes trochu víc.
30-15
Lob U. Radwaňské se snesl za čáru.
15-15
Kvitová se soupeřce omlouvá, pomohla jí páska.
0-15
Aj. Tohle byla strašidelná chyba. Forhend Kvitová napálila ze vzduchu zblízka do sítě.
1:1
Game U. Radwaňská Zase česká hráčka těsně minula. U. Radwaňská se po dlouhé době raduje ze zisku gamu.
40-15
Forhend Kvitové v autu.
30-15
První větší přestřelka, Kvitové čop se však přes síť nedostal.
15-15
U. Radwaňská se netrefila do kurtu.
0:1
Game Kvitová Trenér David Kotyza na tribuně spokojeně tleská. Kvitová si uhájila servis a jde do vedení 1:0.
40-30
Ale téhle dvojchyby je trochu škoda.
40-15
"Levácká zatáčka" zase zafungovala.
30-15
Kvitová si připravila dobrým servisem útok.
15-15
Teď už to bylo lepší.
0-15
Forhend Kvitové dopadl mimo vymezené území.
Druhou sadu otevírá na podání Kvitová, Polka si vzala novou raketu.
1:6
Game Kvitová To byla rychlovka. Za 24 minut Kvitová získala první set poměrem 6:1, třikrát sebrala U. Radwaňské servis.
15-40
Kvitová má dva setboly.
15-30
Po dobrém returnu Kvitová musela polská hráčka znovu do kolen a nezvedla míček přes síť.
15-15
U. Radwaňská se nesrovnala k úderu a bekhend vyhodila daleko pryč.
15-0
Return české hráčky odletěl daleko.
1:5
Game Kvitová Kvitová zvýšila na 5:1, tentokrát neměla při servisu potíže.
40-15
Polka jako by odkoukala od Kvitové returny, ale její pokus o vítězný return nevyšel.
15-15
Ale teď zase typicky útočným stylem donutila U. Radwaňskou k obrannému úderu.
0-15
Při servisu sbírá Kvitová fiftýn trochu hůř.
1:4
Game Kvitová Další skvělý vítězný return. Kvitová sebrala soupeřce druhý servis a jde do vedení 4:1. Navíc jde podávat.
1:4
15-40
Na returnu zatím Kvitová exceluje. Má další dva brejkboly.
15-0
Trochu podivně vybrala U. Radwaňská míček, který jí šel pod nohy. Kvitová pak nezvedla balon přes síť.
1:3
Game Kvitová Byla to dřina, ale Kvitová si nakonec podání udržela, potvrdila brejk a odskočila do vedení 3:1.