Momentka z duelu hokejbalistů Jihlavy (v bílém) s Vlašimí.

Momentka z duelu hokejbalistů Jihlavy (v bílém) s Vlašimí. | foto: Petr Lemberk, MAFRA

Hokejbalisté Vlašimi přehráli Hradec a obhájili titul v extralize

• 1
Hokejbalisté Vlašimi obhájili titul v extralize. Ve čtvrtém finálovém utkání vyhráli na hřišti Hradce Králové 4:0 a ovládli sérii 3:1 na zápasy.

Vlašim tak po loňském premiérovém triumfu dosáhla na zlato podruhé, Hradec Králové získal stříbro stejně jako v roce 2009, kdy podlehl ve finále Kladnu.

Úvodní dějství branku nepřineslo a v úvodu druhé části neproměnil velkou šanci domácí Novák. Vlašim se dočkala vedení v 27. minutě, kdy se při vyloučení Hrubého trefil v přesilovce Hudeček.

Za necelé dvě minuty zvýšil vlašimský náskok Janáček a za dalších 43 vteřin pojistil vedení hostů Topolánek. V závěru ještě při power play Východočechů dovršil výsledek do prázdné branky Horák.