Rozhodly hloupé branky

-
Z devíti úvodních Obšitníkových rohů nevznikla jediná šance, po tom desátém však udeřilo. Pejša usměrnil hlavou přetažený kop a Budějovice vedly. Byla to vůbec první střela domácích mezi tyče, běžela 52. minuta podprůměrného zápasu. Přesto nakonec vyhráli hráči z Bohemians. "Dostáváme absurdní góly, proto prožíváme tak mrzutou sérii," řekl budějovický trenér Pavel Tobiáš. Jeho mužstvo popáté za sebou podlehlo. Zápas načal tragický poločas. Hráčům míč spíš překážel, předvést souvislou akci jako by bylo nemožné. Lidé zatleskali i nepovedenému centru domácího Jandy, tak málo viděli. První gól konečně trochu pozvedl úroveň. Hosté začali šikovněji útočit do prostupné defenzivy a vyplatilo se jim to. Klago během deseti minut otočil výsledek. "Šli jsme usilovněji za štěstím," řekl střelec z Bohemians. Klago nejdřív dorazil míč po Návratově přímém kopu, potom hlavou trknul do centru od Petrouše.

Branky: 52. Pejša - 67. a 77. Klago. Rozhodčí: Puček. ŽK: Nehoda (Budějovice). Diváků: 4534. Poločas: 0:0.

Budějovice: Drobný - Pěnička - Pejša, Horejš - Drahorád (80. Kopecký), Pospíšil, Jukl (79. Nehoda), Obšitník, Káník - Janda, Vácha (88. Polomský).

Bohemians: Čontofalský - Hrbek - Doležal, Vomáčka - Petrouš, Janáček, Melecký, Culek (56. Kulig), Mareš - Klago, Návrat (81. Freisler).

Témata: Pavel Tobiáš