Bohunice dohnaly ztrátu a zdolaly Slavii

O čtyři góly prohrávaly házenkářky Bohunic se Slavií ve dvanáctém kole interligy. Ovšem ve druhém poločase dokázaly strhnout vítězství na svoji stranu. Slavii v té době chyběla reprezentantka Fischerová, která musela ze zápasu odstoupit kvůli zranění. Ve druhém sobotním zápase Zlín porazil Olomouc.

Slavia Praha - Tatran Bohunice 25:26 (17:13)
Nejvíce branek: Knytlová 8/1, Vyhnalová a Jonášová po 3, Zachová 3/1 - Vašková 8/3, Kročilová a Marková po 4. Rozhodčí: Padevět, Kohout. Sedmimetrové hody: 5/3 - 6/5. Vyloučení: 1:2. Diváci: 150.

Zlín - Olomouc 30:27 (13:8)
Pouze v úvodních 15 minutách dokázaly úřadující mistryně držet se zlínským týmem krok. Domácí hráčky si pak důraznou obranou a přesnější koncovkou vypracovaly do poločasu pětibrankový náskok. Také po přestávce diktovaly házenkářky Zlína tempo a své vedení zvýšily až na rozdíl sedmi gólů. Hanačky v závěru už jen zkorigovaly.

Nejvíce branek: Poznarová 8/5, Kysučanová 7/2, Simerská 5 - Stuchlová 6, Hrbková 6/4, Růžičková 4/2, Šašková a Tomečková po 4. Rozhodčí: Novák, Skružný. Sedmimetrové hody: 7/7 - 6/6. Vyloučení: 6:7. Diváci: 390.