Český florbalista Ondřej Němeček v lotyšském obležení.

Český florbalista Ondřej Němeček v lotyšském obležení. | foto: Martin Flousek/ceskyflorbal.cz

Němeček zařídil čtyřmi góly výhru Střešovic v České Lípě

• 0
Florbalisté Střešovic zvítězili v dohrávce 5. kola superligy v České Lípě 12:7, po třech odehraných zápasech mají na kontě plný počet bodů a posunuli se na třetí místo. Pražané rozhodli až ve třetí třetině, kterou vyhráli 6:1.

Čtyřmi góly zazářil v dresu vítězů obránce Ondřej Němeček, čtyřmi body za jednu branku a tři asistence přispěl hostů k úspěchu také další zadák Martin Pánek.

Tatran sice vedl už v 15. minutě 3:0, ale domácí ve druhé třetině stav otočili a celkem čtyřikrát v dalším průběhu vedli. Mezi 43. a 48. minutou ale obrátili skóre na 10:7 Filip Langer, Němeček, Martin Šindelář a Milan Meliš. Výsledek ještě dovršil dalšími dvěma góly Němeček.