Diskuze

Florbalisté slaví na MS stříbro. Ve finále nestačili na favorizované Švédy

Česká florbalová revoluce se na mistrovství světa v Curychu zastavila těsně pod vrcholem. Cestu k historickému zlatu výběru trenéra Jaroslava Berky zatarasili Švédové, kteří titul obhájili vítězstvím 9:3. Třetí skončili na turnaji Finové, čtvrté místo zůstalo na Švýcarsko.
JK

souhlasím s trenérem, že švédi nehráli buhví co. rozhodně se to dalo porazit, mít trochu víc sil po semifinále.

0 0
možnosti
DR

D88a96v64i80d 11R83a92a98b

14. 11. 2022 8:40

Švédům tam z prvních 5 střel spadly 3 góly. Sil bylo dost, ve 3. třetině ve Švýcarama v podstatě o nic nešlo, minimálně posledních 10 - 15 minut.

0 0
možnosti
JK

jo mimochodem naši byli viditelně ve finále unavenější. můžeme si klást otázku proč hráli se švvýcarama stále naplno až do poslední minuty, když už vedli o parník. trochu se zatáhnout a pošetřit na další den, toje taky potřeba zařadit do repertoáru.

0 0
možnosti
JK

herně to nebylo takovým rozdílem, jak vypadá skore. největší rozdíl byl ve střelbě a v blokování. zatímco naši nedávali ani tutovky (ta v oslabení??wtf), a nadějně střely lítaly uplně mimo nabo nad, tak švédi ze 4 střel i přes obránce dávali góly. to je pak těžký. padlo jim tam téměř všechno. pak jsem trochu nepochopil naše některé fauly, neměli vůbec potřebu faulovat. čekal jsem teda vyrovnanější skóre, vyměnil bych 5 gólů ze zápasu se švýcarskem, abycho mje radši dali ve finále : /

1 0
možnosti
JH

Je potřeba si říci, že jsme druzí v Evropě .Svět tento sport nezajímá..přesto gratulace takhle má vypadat amatérský sport a radost z pohybu..

2 3
možnosti
DR

D74a13v70i61d 94R22a81a76b

14. 11. 2022 8:44

Mě třeba nezajímá MS ve vodním pólu, nohejbalu, bembiši, nějak je mi svým způsobem ukradené MS ve snookeru nebo squashi. Přesto bych si nedovolil tvrdit, že svět to nezajímá. Každý sport nebo aktivita má svou bublinu. Jen je každá jinak velká.

1 0
možnosti
PH

P15e42t87r 70H49r76a22b91á28k

13. 11. 2022 21:45

Dokud tohle nebude olympijský sport, tak ta uroven bude celkově stále mizerná. Jakmile se to stane olympijským sportem, ihned vyklidíme pozice z top 10. takže je otázkou, co si přát. Je fajn, že se tomuto sportu věnuje u nás hodně dětí, ale upřímně bych raději viděl, kdyby se věnovaly sportům tradičním, tj. třeba volejbal, basket, házená. Připadá mi někdy, že u nás se vymýšlí další a další sporty, popř. se věnujeme stále a stále šílenějším sportům, aby se Čr alespoň v něčem mohla stát mistrem světa. Vše tohle úpostupně směřuje k tomu, že za pár let budeme rádi, že olympijských her budeme jen účastnit. Proti florbalu nic nemám, ale pokud většina výsledků na turnaji jsou rozdílem třídy, tak je něco špatně.

1 3
možnosti

F36i50l28i23p 28J72a28r62a68b

13. 11. 2022 22:45

To s tím olympijským sportem je nesmysl, zařazení na OH nemůže tak radikálně změnit poměr sil, rozhodně ne v průběhu pár let. To jsou roky, či spíše desítky let tréninku a práce s mládeží.

Poměr sil by mohla změnit jedině komercionalizace tohoto sportu, tedy že by se v něm začaly točit velké peníze, ale to se podle mě nikdy nestane. Osobně si myslím, že ve zhruba stávající podobě bude fungovat "navždy"...

2 0
možnosti
JK

J54a29n 78K63r72u42p83k26a

13. 11. 2022 20:24

1) Gratulace našim ke 2. místu. 2) Nechápu, proč to pískají baby, když nestíhají? To fakt nejsou k dispozici chlapi? To fakt podpora LGBT a rovnoprávnosti musí chodit tak daleko?

2 0
možnosti
FD

Florbal je super sport na amatérské úrovni. Snadno dostupný a padá tam gól za gólem. Upřímně ale koukat na to v televizi mě moc nebavilo. Ten sport je tvrdší, než jsem si myslel, na druhou stranu se každá tvrdost okamžitě píská, takže je to brutálně přerušovaný sport a často v něm padají dost "haluz" góly. Long story short, s fotbalem či hokejem se toto nedá srovnat - můj názor.

2 0
možnosti
FD

Každopádně obrovská gratulace našim, být 2. na světě je super.