Diskuze

Shaquille se pral, Lakers prohráli

Obrovskou senzací skončil včera duel nejlepšího týmu NBA s nejhorším - Chicago hostilo obhájce titulu Los Angeles Lakers a dokázalo ho v prodloužení porazit 106:104. Největší hvězda hostů Shaquille O´Neal ztratila 3 minuty před koncem normálního hracího času nervy po tvrdém faulu domácího pivota Brada Millera a došlo ke rvačce, po které byl O´Neal vyloučen, stejně jako Miller a jeho spoluhráč Charles Oakley, který mu přispěchal na pomoc. Za protesty byl ještě vyloučen hostující Rick Fox. Domácí poté srovnali tříbodové vedení Lakers a v dramatické koncovce prodloužení dokázali strhnout výhru na svou stranu.