Diskuze

Ostrava venku neuspěla. Do finále jdou basketbalisté Prostějova

Ani v pátém rozhodujícím duelu neskončilo kouzlo domácí palubovky a basketbalisté Prostějova přehráli Ostravu 86:64. Ve finále znovu vyzvou obhájce titulu z Nymburka. První zápas je na programu v sobotu, doma začne středočeský favorit.
VV

Blahopřeji těm pár klukům, co dokázali. Za těch podmínek je to velice kvalitní výkon, který snad musí každý ocenit.R^

2 0
možnosti
RB

Oceňuji, jenom nechápu ty naše, že nebyli schopni je porazit venku a všechny zápasy byly jak přes kopírák. Nadšení PV, tragické druhé poloviny zápasu NH a naprosto nezvládnutá obrana jednoduchých akcí PV. V útoku vždycky první poločas hra, která vedla k úspěchu, v druhém poločase alibismus. Tohle prostě nechápu, asi se jim nechtělo dostávat nakládačky od NBK. Jsme rád, že jsme třetí a máme po 17 letech medaili, ale včerejšek prostě těžko skousávám.

0 0
možnosti
ZP

Škoda, že jsem nepostoupili do finále. Proti Nymburku přeji Prostějovu hodně štěstíR^