Diskuze

Argentina bude hrát finále

Basketbalisté Argentiny udrželi svou neporazitelnost i v osmém utkání šampionátu a přes zranění své největší hvězdy Emanuela Ginobiliho dokázali v semifinálovém utkání přehrát Německo 86:80. Ginobili se zranil těsně před koncem prvního poločasu, ale jeho spoluhráči dokázali tuto ztrátu nahradit - především pak Alejandro Montecchia, který se stal hrdinou koncovky. Soupeř Argentinců ve finále vzejde ze souboje Jugoslávie - Nový Zéland. O semifinálovém utkání Jugoslávie - Nový Zéland čtěte zde, O třetí prohře Američanů v boji o 5.místo čtěte zde

Ref.

8. 9. 2002 21:15
nechápu
teď nechápu, kdo za co platí? Tomu moc nerozumím....
0 0
možnosti

Ref.

8. 9. 2002 1:18
http://www.sportextra.cz/" target="_blank" rel="nofollow">http://www.sportextra.cz/ je rychlejší!!! Měl jsem vsazeno, čekal jsem na vyýsledky obou zápasů a na !amatérských stránkách jsou dřív než tady.. snažte se trošku víc!! SIce jste supr a skoro nikde jinde o baksetu nepíšou, o našich slavnejch televizích ani nemluvím, ale stejně.. už je dávno dohraný i druhý semifinále a o něm tu ještě není ani čárka!!!
0 0
možnosti

jab

8. 9. 2002 1:26
Myslím, že to trochu přehániš......až za to budeš platit, klidně to tam bude minutu po skončení zápasu.