Diskuze

Maratonci v květnu poznají novou trať

Na pět tisíc běžců z dvaašedesáti zemí se má představit v 10. ročníku Pražského mezinárodního maratonu, který se běží v neděli 23. května s obvyklým startem a cílem na Staroměstském náměstí. "Premiéru bude mít nová trasa," oznámil na úterní tiskové konferenci předseda organizačního výboru závodu Carlo Capalbo z Itálie.

mikeK

17. 3. 2004 11:44
super
Už se těším :-) Zatím běhám stabilně jen Košice a Prahu, ale už se chystám i někam jinam. Právě Košice se mi vždycky líbily... Byla tam super atmosféra i dáíky tomu, že se maraton běžel ve městě a pokud Vám někdo přišel fandit jenom popocházel 100m úseky mezi ulicemi a viděl Vás několikrát v jednom kole. Právě to mi na PIM vždycky chybělo, po cca 7 kilomtrech krásy centra, člověk vyběhl na výpadovku a 30 km se nudil nekonečným rovným během po dálnici... Ten kotel lidí, kteří vás podpoří na mrtvém bodě okolo 30km prostě chybí...
Jinak jsem zvědavej na půlmaraton, letos ho poběžím poprvé... Výkonostně to bude asi v pohodě, protože podobné dávky jsem si dával v delších trínincích, ale jaké to bude naostro nevím
0 0
možnosti

Prazak__20

16. 3. 2004 22:09
Opravit čas redakce
Čas: Anthony Korir z Keni, který v roce 2001 dosáhl času 1:O2:09 hod. to by byl pořadný kotel myslím že by tam měla být dvojika na začátku :o))