Myslela jsem, že je Josef spratek rozmazlený, vzpomíná Pizingerová

  0:02aktualizováno  0:02
Josefa Pizingera (31) mrzí, že články o jeho manželce Vendule (47) jsou pořád dokola o tom stejném, o exmanželovi Karlovi Svobodovi a dceři Kláře, která zemřela na leukémii. Pro čtvrteční Magazín DNES v dvojrozhovoru radši vtipně popsali, jak se oba poznali a jak vypadalo zasnoubení.

Vendula Pizingerová a její manžel Josef Pizinger | foto: Michal SváčekMAFRA

Chodit spolu začali, když bylo Josefovi 25 let. Vendula ho ale poznala už jako jedenáctiletého kluka. S jeho maminkou Simonou jsou kamarádky. „Myslela jsem si o něm, že je spratek rozmazlený. Měl rád nože, tak jsem mu je kupovala. Jednou dostal dinosaura, to jsem se nějak utrhla. A kraťasy. Je to syn mé kamarádky, takže abychom si mohly dát skleničku, potřebovaly jsme, aby byl hodný. Ještě si vybavím, že jsme hráli země město, což mi dnes přijde divné. Viď?“ řekla Pizingerová.

Josef, který je nadšeným sportovcem, vlastní fitness, rád cestuje a fotí, si Vendulu vzal v roce 2015 na zahradě jejich domu v Říčanech. Když ji ovšem poznal poprvé, neměl o ní moc valné mínění.

„To se podle mě nedá napsat. (směje se) Změnilo se to až časem. Ani si nepamatuju, jestli jsem jí tykal nebo vykal. Určitě jsem jí neříkal teto, ale Vendulo,“ prozradil s tím, že ho tenkrát nenapadlo, že by spolu mohli žít. „To vás nenapadne ani v té největší sci-fi. Myslím si, že Vendulu to nenapadlo, dokud jsem ji nepožádal o ruku.“

„Když jsme spolu začali chodit, první rok jsem se styděla jenom s ním jít po ulici. Ne za něj, ale za sebe. A když jsme šli třeba kupovat boty, byla jsem  červená jako tahle svíčka,“ přiznala Vendula Pizingerová.

O ruku ji požádal během výletu ve Španělsku. Vše měl vymyšlené a chtěl to udělat na nějakém hezkém místě. Po  celém dni lítání z místa na místo ale byl tak unavený, že se chtěl vrátit na hotel. Pak ovšem našli krásnou skálu, dívali se na západ slunce a on se vyjádřil. Její reakce ho překvapila. „No začala se smát. Tak jsem tam seděl a říkal si, co teď? Požádám ji o ruku a ona se mi směje. Ale pak řekla jo,“ dodal pro čtvrteční Magazín DNES.

Fotogalerie

„Měla jsem na sobě špinavé trekingové oblečení, přes něj jsem si hodila hroznou rybářskou bundu a do toho přišla taková chvíle,“ vysvětlila Vendula Pizingerová.

Josef Pizinger také přiznal, že články o své manželce už moc neřeší. Je to podle něj pořád dokola o jejím minulém životě. „Manžel, který se zastřelil, Klára... I kdyby se přetrhla, nevznikne žádný článek o její práci, o tom, co dělá a plánuje,“ prohlásil.

„Pořád se píše, že jsem vdova, což mě mrzí hlavně vůči Josefovi a synovi Jakubovi,“ doplnila šéfka Nadačního fondu Kapka naděje, který pomáhá těžce nemocným dětem.

Autor:

Nejčtenější

Hra na kanadskou rodinu skončila, napsal Tomáš Plekanec

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Tomáš Plekanec (36) se vyjádřil k výsledku odvolacího řízení, které proběhlo v Kanadě. Soud nařídil, aby oba nezletilí...

Jacksonova dcera reagovala na zprávy o podřezaných žílách fotkou z KFC

Paris Jacksonová (Los Angeles, 6. března 2018)

Svět obletěla zpráva, že dcera zpěváka Michaela Jacksona (†51), Paris Jacksonová (20) se pokusila o sebevraždu. Dívka...

Dodnes netuším, čím spermatem jsem byla oplodněna, říká žena Jacksona

Michael Jackson, Debbie Roweová, Paris Jacksonová a Michael Joseph „Prince“...

Zdravotní sestra Debbie Roweová (60) bude navždy známá jako druhá manželka Michaela Jacksona (†50) a biologická matka...

Youtuberka Třešničková ukázala poprvé od nehody své popálené ruce

Kristýna „Týnuš“ Třešničková (1. května 2017)

Youtuberka Kristýna Třešničková (23) utrpěla v září minulého roku na dovolené v Istanbulu závažné popáleniny. Při...

Lucie Vondráčková se syny se musí vrátit zpět do Česka, rozhodl soud

Lucie Vondráčková se syny Adamem Plekancem a Matyášem Plekancem (9. 8. 2018,...

Kanadský odvolací soud rozhodl v návratovém řízení zahájeném na návrh Tomáše Plekance (36) podle Haagské úmluvy o...

Další z rubriky

Nikdy jsem se neodhalila úplně, říká Kateřina Kaira Hrachovcová

Kateřina Hrachovcová

Kateřina Kaira Hrachovcová (44) nemá s nahotou problém. Na sociálních sítích občas své příznivce potěší odvážnějším...

Účastnice zájezdu a královna tanečního parketu Polívková slaví čtyřicátiny

Anna Polívková

Anna Polívková poprvé excelovala ve filmu Účastníci zájezdu a přízeň diváků si získala i vítězstvím v šesté řadě...

Peroutka: Ordinace je pro mě hereckou školou, teď ale chci být inženýr

Milan Peroutka

Jen co herec a muzikant Milan Peroutka (28) seskočí z pódia, přechází do světa skript a zkoušek. „Čeká mě poslední...

Najdete na iDNES.cz