Oscar 2008 - Angelina Jolie a Brad Pitt | foto: Reuters

Jolie, Pitt i Cruzová si z Oscarů odnesli vibrátory

  • 3
Hosté slavnostního předávání Oscarů neodešli s prázdnou ani letos. Jako každoročně dostali na rozloučenou dárkový balíček. Letos v něm bylo i jedno lechtivé překvapení: vibrátor.

Speciální erotickou pomůcku We-Vibe si tak odnesli i Angelina Jolie a Brad Pitt, Jennifer Anistonová, Kate Winslettová, Sean Penn či Penelope Cruzová. - čtěte Milionář z chatrče má osm Oscarů, sošky brali i Penn a Winsletová

Eortická pomůcka We-Vide Autory erotické hračky, jež se chlubí tím, že uspokojí oba partnery, jsou vynalézaví Bruce a Melody Murisonovi. Že jim to skutečně pálí, dokazuje právě předávání Oscarů, které si vybrali k propagaci. Podle obchodníků je to promyšlený tah a lepší reklamu si zaplatit nemohli.

"Odvětví erotických pomůcek urazilo dlouhou cestu za posledních patnáct let. Pohled společnosti se mění, přičemž ženy jsou stále sebevědomější, co se týče jejich sexuality," cituje Murisona agentura Famous.

S manželkou už prodali více než 70 tisíc vibrátorů We-Vibe, v USA jsou k dostání za 130 dolarů, tedy v přepočtu za necelé tři tisíce korun. Jejich kvalitu ocenil před časem také erotický veletrh v Berlíně, který Murisonův výrobek označil za nejpokročilejší sexuální pomůcku.

Oscar 2008 - Červený koberec. Tudy přicházely hvězdy na slavnostní galavečer.
Balíčků bylo na Oscarech rozdáno hodně

"Neustále za mnou chodí ženy a děkují mi, co Bruce vynalezl," přiznala Melody Murisonová.

V oscarových balíčcích pro celebrity bývají často klenoty, parfémy, mobilní telefony a někdy dokonce plazmové televizory.