Květnový YOP je tady!

aktualizováno 
Květnový YOP je speciální. Nenajdete v něm některé pravidelné rubriky, protože velká část časopisu je věnována speciálu o navigacích. Přichystali jsme pro vás všechny podstatné informace, které potřebujete pro správný výběr GPS přístroje znát.

Květnový YOP je tu!

Pohled zblízka

V pravidelné rubrice věnované designově zajímavým zařízením začneme netradičním přístrojem: budíkem aXbo, které umí sledovat vaše spánkové fáze a vzbudí vás v tu nejpříhodnější a nejpříjemnější chvíli. 

Květnový YOP je tu!

TÉMA

Mobily a leváci

Které mobily jsou nevhodné pro ovládání levou rukou? Nůžky nebo třeba otvíráky na konzervy mohou být pro leváky upraveny. Ale mobily? Vyloženě speciální model pro leváky asi nenajdeme. Existují ovšem modely, které jsou pro ně vhodnější, nebo naopak méně vhodné. My se na takové přístroje dnes podíváme.

Květnový YOP je tu!

RECENZE

Sony Ericsson W890i

Supertenký Walkman W890i je nástupcem extravagantního modelu W880i. Oproti němu trochu zcivilněl, ale také zlepšil výbavu. To vše stále ve velmi tenkém balení s nízkou hmotností. Jaký je současný nejlepší hudební Sony Ericsson bez operačního systému?

Květnový YOP je tu!

Další mobily v čísle
Motorola U9
Sony Ericsson K660i
LG KF510


AUDIO&VIDEO

Wow Pen Traveler

Představujeme vám nový způsob ovládání počítače. Šedivá myš s kabelem a snímáním pohybu pomocí kuličky už patří historii, mladí lidé takové ani neznají. Optické snímače jsou samozřejmostí, každý výrobce nabízí i bezdrátová zařízení. Mění se však nejen technologie, ale i design. Revoluční „myš“ je tady!

Květnový YOP je tu!

Vyspělý přehrávač s bluetooth
Řada walkmanů s označením A je zatím ta nejlepší, jakou kdy společnost Sony vypustila na trh s MP3 přehrávači. I v porovnání s konkurencí patří mezi absolutní špičku. Novinka A 820 je vybavena technologií bluetooth, díky které přístroj propojíte naráz s telefonem i bezdrátovými sluchátky.

Květnový YOP je tu!

GPS navigace speciál
Když víte, kam jdete, jste v půli cesty…

Květnový YOP je tu!

Navigační boom neskončil, stále čekáme na jeho vrchol. A je dobré být připraven. V našem speciálu vás seznámíme se všemi důležitými fakty, které se týkají navigací a navigování. Objasníme vám základní principy GPS systému, rozebereme různé možnosti, které při volbě přístroje máte. A především vám představíme 30 nejzajímavějších přístrojů na trhu. Nezapomeneme ani na softwarové navigace pro mobilní telefony.


Květnový YOP je tu!

DreimGo DG 220

Na trhu je hodně navigací a většinou mají srovnatelnou kvalitu. DreimGo DG 220 na to jde trošku jinak a nabízí kromě kvalitní navigace i doplněk ve formě couvací kamery. Bude to právě nadstandardní příslušenství, které rozhodne při koupi nové navigace?

Květnový YOP je tu!

JAVA HRY

Las Vegas Nights: Temptations in the City

„Včera zvečera měl jsem krásný sen, že jsem byl…“ majitelem kasina v Las Vegas! Tuhle písničku si teď můžete zazpívat i vy a zkusit štěstí. Budete pobuda, nebo multimilionář. Přichází nejnovější sociální simulátor od Gameloftu!

Květnový YOP je tu!

Takhle vybrala… Lejla Abbasová

Číslo uzavřeme tipy na elektroniku, se kterou je spokojená moderátorka Lejla Abbasová.

Květnový YOP je tu!

Autor:
 

Nejčtenější

Huawei ztrácí přístup k Androidu. Bez něj budou jeho smartphony neprodejné

Ilustrační snímek

Huawei podle agentury Reuters s okamžitou platností přichází o aktualizace operačního systému Android a příští modely...

Huawei pod tlakem. Skončí nadobro s mobily? Otázky a odpovědi

Sídlo Huawei (18.12.2018).

Google oznámil, že přestane poskytovat čínskému výrobci Huawei služby spojené s operačním systémem Android. Následně...

Překročí naše představy. Blíží se revoluce v designu smartphonů

Bude takto vypadat Samsung Galaxy S10?

Několik lidí stojících za úniky informací ohledně nových smartphonů se shodují, že letos nás čeká ještě jeden přelom v...

Vodafone naštval zákazníky. Kvůli změně účtování hovorů zaplatí více

Ilustrační snímek

Vodafone od července razantně mění způsob účtování hovorů u předplacených karet. Namísto současné tarifikace 60+1, kdy...

YouTube Music dorazila do ČR. Hudbu vybírá i podle toho, kam jdete

YouTube Music

Každý den umíchá „mix“ skladeb na míru vašemu vkusu a automaticky jej stáhne do paměti pro poslech na cestách. K obřím...

Další z rubriky

Huawei dostal výjimku i na aktualizace. Ale jen na několik týdnů

Ilustrační snímek

Huawei může příští tři měsíce kupovat součástky od amerických firem a po stejnou dobu budou jeho telefony dostávat i...

Válečná premiéra top modelů Honoru. Horší termín si firma nemohla vybrat

Premiéra smartphonů Honor 20 a Honor 20 Pro v Londýně

Nejistota a nervozita. To, co zprvu vypadalo jako běžná tisková konference značky Honor s představením nových...

Huawei pod tlakem. Skončí nadobro s mobily? Otázky a odpovědi

Sídlo Huawei (18.12.2018).

Google oznámil, že přestane poskytovat čínskému výrobci Huawei služby spojené s operačním systémem Android. Následně...

PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano
PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano

Přítel na mě tlačí že chce druhé dítě synovi je 6 let a že by to už chtělo druhé. Jenže já druhé nechci. Když mu řeknu důvody ( jsem na vše sama nemáme ani hlídací babičku, přítel s námi nikam nechce výlet, dovolená vše sama se synem.) On si stejně mele svou ale že by něco změnil to ne.

Najdete na iDNES.cz