Oskar nabízí nové LétoHrátky

  16:16aktualizováno  16:16
Na začátku léta lidé mění barvu vlasů, partnera nebo alespoň školu. Oskar se rozhodl radikálně proměnit svou SMS Hernu, která je od 4. června bohatší o nové hry, nové ceny a nové možnosti, jak se ještě lépe pobavit s přáteli.

První novinkou jsou oddechová témata Letní kino a Hudba. Od 4. června do 10. července budou kvízové otázky ve všech hrách SMS Herny převážně ze světa filmu. Od 11. července do 17. srpna budou zase bodovat ti, kteří se vyznají v muzice.

O co se bude hrát? V každém tématu dostane deset nejlepších soutěžících telefon Nokia 6610. Dalších 200 hráčů v žebříčku získá vstupenku pro dva do 3D kina Oskar IMAX. Kromě toho zůstávají zachovány i týdenní výhry, na které jsou zvyklí příznivci dosavadní SMS Herny. Každý týden vyhraje desítka nejlepších účastníků kredit 400 Kč ke své Oskartě nebo slevu na měsíční fakturu.

Vedle letních témat a atraktivních cen nabízí Oskar i novou hru ? Stupnici. Pokud na číslo 7744 pošlete heslo STUPNICE, obdržíte sérii 7 otázek, z nichž každá bude trochu složitější než ta předchozí. Pokud odpovíte na všech sedm otázek správně, získáte 1000 bodů a pořádně se přiblížíte výše uvedeným cenám.

V SMS Herně můžete samozřejmě i nadále hrát klasické hry Šance, Reakce, Logik a Boj. Zaregistrovat se do SMS Herny je velmi jednoduché ? pošlete prostě textovku HERNA prezdivka na číslo 7744 a hotovo. Všechny herní pokyny odesíláte na číslo 7744 a každá textovka vás přijde na 2,63 Kč včetně DPH. Podrobná pravidla her lze získat na www.oskar.cz.

Absolutní novinkou SMS Herny je Klubovna ? prostor, kde si můžete popovídat s dalšími hráči, přáteli nebo prostě tím, kdo vás chce poslouchat. Stačí být zaregistrovaný v SMS Herně a využít některou z možností Klubovny:

  • Bavit se jen tak Příklad: PRO MAJKL DAVID ahoj, jak se mate? Takto můžete posílat zprávy až třem hráčům najednou.
  • Bavit se v místnosti Klubovna má svou hlavní místnost KLUBOVNA a vedle ní další tematické místnosti. Vstupte do místnosti například zadáním DO FILM. Vzkaz všem lidem v místnosti pošlete zprávou VSEM Ja mam film taky rad! Zpět z místnosti se dostanete heslem VEN.
  • Bavit se ve skupinách Můžete také vytvořit svou vlastní skupinku 2-5 přátel. Pošlete klíčové slovo +SK a přezdívky všech, které chcete pozvat do skupiny. Koho máte ve skupině? To zjistíte posláním hesla SKUPINA. Jestli chcete někoho vyhodit, používejte ?SK.
  • Dát o sobě vědět Jestli chcete do systému vložit pár poznámek o sobě, aby si je mohli prohlédnout ostatní hráči, zašlete např. MUJPROFIL MAJKL MUZ 28 TANEC MODERNI HUDBA.
  • Najít novou lásku či partu Pro zobrazení informací o jiném hráči zadejte PROFIL a přezdívku hráče, jehož profil chcete znát Pokud chcete chatovat jenom s hráči, kteří mají stejné zájmy jako vy, zašlete např. NAJDI TANEC.
  • Dát si schůzku naslepo Jestli jste dobrodružnější povahy, pošlete heslo SN. Zodpovíte pár otázek, aby systém věděl, kdo je pro vás ten pravý/ta pravá. A pak už se můžete těšit na pěkné letní dobrodružství...

Všechny pokyny v Klubovně se opět posílají na číslo 7744 a stojí 2,63 Kč za odeslanou esemesku (včetně DPH). Klubovnu je také možno najít na Oskarově WAPu v sekci Zábava. Úplná pravidla najdete opět na www.oskar.cz.

Autor:

Nejčtenější

Co letos předvádíte, je neuvěřitelná drzost, spílají zákazníci Vodafonu

Ilustrační snímek

Když v květnu rozeslal Vodafone textovku informující o změně tarifikace u předplacenek, zvedlo to vlnu nevole....

Neuvěřitelný příběh ztroskotaných Čechů v Polsku má mobilní ponaučení

Porucha, nouzové volání

Jakkoliv zní celý příběh neuvěřitelně, můžeme si z nepříjemného konce dovolené české rodiny v Polsku vzít jedno...

Internet šílí z aplikace, která vás ukáže jako starce. Může to mít háček

Aplikace FaceApp vám ukáže, jak budete vypadat ve stáří.

Populární ruská aplikace FaceApp se stala hitem internetu, má ovšem jednu velmi stinnou stránku. Potřebuje totiž...

Když si nevypnu mobil, spadne letadlo, myslí si každý pátý pasažér

Mobil v letadle

Průzkum amerického operátora AT&T ukázal, jak lidé vnímají zákaz používání telefonu v letadle. Někteří pasažéři mají o...

Levné androidy decimují iPhony. Apple proto lacinější modely vyřadí

iPhone SE

Čína není jediným klíčovým regionem, v němž se Applu přestalo dařit. Mnohem levnější, a přitom podobně vybavené...

Další z rubriky

Operátora změníte od dubna mnohem levněji. Vznikne i státní kalkulačka cen

Ilustrační snímek

Nižší pokutu za přechod k jinému operátorovi a kratší lhůtu pro převod telefonního čísla zavede novela zákona podle...

Vodafone může v Česku převzít kabelovku UPC. Povolila to Evropská komise

Vodafone (ilustrační fotografie)

Vodafone může v Česku převzít kabelového operátora UPC. Povolení transakce, která zahrnuje převzetí poskytovatele...

Neomezená data T-Mobilu mají nakonec jeden háček. Je v roamingu

T-Mobile omezuje přes léto rychlost dat v roamingu

Na sociálních sítích se někteří uživatelé T-Mobilu podivovali nad tím, že jim v roamingu neomezená data běží pomaleji...

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.

Najdete na iDNES.cz