Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Live Earth

Rock for People nabízí novinku: zpocené muzikanty v jukeboxu

Parta muzikantů od úterka hraje návštěvníkům festivalu Rock for People jako živý jukebox. Smaží se přitom v retropřívěsu bez klimatizace a tvrdí, že je vzrušuje pocit lidského tepla.

3. července 2013  10:05

Gipsy.cz a Gogol Bordello u jednoho stolu

Ve chvíli, kdy loni vstoupil na jedno pódium s Madonnou, se z frontmana Gogol Bordello Eugena Hütze stala celosvětová hudební celebrita. Pár měsíců na to vyměnil královnu popu za Gipsyho, který dělá...

8. ledna 2008  10:12

Nové album Madonny vyjde do Vánoc

Když Madonna natáčí nové skladby, celý hudební svět zpozorní. Nejinak je tomu i v případě nové desky, kterou královna popu připravuje již několik měsíců a jež měla původně vyjít v říjnu.

9. srpna 2007  6:30

Live Earth na ČT2 sledovalo 75 tisíc diváků

Dvacetihodinový přenos koncertů Live Earth, jež měly přitáhnout pozornost planety k hrozbě klimatických změn, sledovalo v sobotu a neděli na programu ČT2 v průměru 75 tisíc dospělých diváků.

9. července 2007  13:57

Koncert Live Earth oblétl svět, ne všude bylo plno

Desetitisíce diváků a na 150 hudebních hvězd na všech světadílech se zúčastnilo koncertů Live Earth, jež měly přitáhnout pozornost planety k hrozbě klimatických změn. V televizi show sledovaly až dvě...

7. července 2007  13:08,  aktualizováno  8.7 18:03

Ochladí koncert Live Earth matičku Zemi?

Po obřích koncertech Live Aid a Live 8, vyzývajících rozvinuté státy, aby pomohly chudým zemím, přichází další obří podnik. Sledovat ho lze dnes i v České televizi.

7. července 2007

Madonna láká na megakoncert písní zadarmo

S exkluzivní nabídkou přišel megakoncert Live Earth, který chce upozornit na hrozivé klimatické změny. V rámci propagační kampaně nabízí zdarma novou píseň Madonny.

17. května 2007  12:19

Nové album Madonny, to bude rap i blues

Popová královna Madonna začala natáčet novou desku, která by měla být tentokrát ovlivněna černošskou hudbou.

17. května 2007  6:50

Koncert pro Zemi, největší večírek na světě

Už dávno je zvykem, že slavní muzikanti se zapojují do politického dění. Letos 7. července se na akci Live Earth bude světová hudební špička snažit rovnou o záchranu planety.

29. dubna 2007

Londýnské Wembley, dostavěný babylon

Londýn Nejkrásnější dům pro nejkrásnější hru na světě. Katedrála pro náboženství zvané fotbal. Superlativy jako by nestačily. Angličané jsou v sedmém nebi: legendární stadion Wembley v Londýně po sedmi...

20. dubna 2007  12:21

Megakoncert Live Earth už přitáhl řadu hvězd

Madonna, skupiny Genesis, Red Hot Chili Peppers a další hvězdy potvrdily účast na červencovém megakoncertě Live Earth v Londýně. Jeho smyslem je přitáhnout pozornost celé planety k hrozbám...

10. dubna 2007  15:55

Megakoncert Live Earth počítá i s Antarktidou

Globální oteplování je hrozba. Myslí si to hudebníci, kteří vystoupí 7. července na masivních koncertech Live Earth. Zatím se přihlásila více než stovka účinkujících.

19. února 2007