K jaru a létu neodmyslitelně patří posezení na zahradě – s rodinou, blízkými nebo třeba partou kamarádek. Také už se nemůžete dočkat, až se usadíte na terasu a užijete si sluníčka?

Máte rády luxus a pohodlí? Dopřejte si jej právě u zahradního posezení! Máme pro vás tip na dokonalý zahradní nábytek.

Luxus v každém detailu

HECHT ELLISIA je stylový zahradní set dvou křesel, pohovky a stolu. Jak jistě víte, základem všeho dobrého je vždy kvalitní materiál. A HECHT ELLISIA nabízí v tomto ohledu maximum – kvalitní a stabilní hliníkovou konstrukci s neméně kvalitním umělým ratanem, který odolává UV záření a teplotě od +50 °C do -10 °C.

Umělý ratan v kombinaci s hliníkem je obecně skvělou kombinací – životnost zahradního nábytku je pak maximální. Jak říká známé (a jak pravdivé!) pořekadlo: Nemáme tolik peněz, abychom mohli kupovat levné věci – nekupujme tedy zahradní nábytek na jednu sezónu. Vyšší počáteční investice se vzhledem k životnosti vyplatí.

Set HECHT ELLISIA má nadčasový design, je velmi módní a zkrátka „ladí“. A ladit bude jistě i s vaší zahradou.

Externí obrázek

Odolnost a snadná údržba

Sestavu nábytku HECHT ELLISIA si užijete jak na terase, zimní zahradě, na balkonu, tak i v exteriéru a také ve vlhkém prostředí. Oceníte už jen to, že nemusíte nábytek stále dokola uklízet.

Set vyniká také tím, že se velmi snadno udržuje. Například na rozdíl od dřevěného nábytku jej nemusíte pravidelně natírat. A dokupovat také už nic nemusíte – souprava je dodávána včetně polstrování. Potěší i to, že potahy jsou odnímatelné a za zmínku stojí i (důležitý) detail, že stůl má tvrzené sklo.

Špičkovou sestavu HECHT ELLISIA či jiný pěkný zahradní nábytek – a nejen to – najdete na internetových stránkách www.hecht.cz

  12:49
Témata: luxus, terasa