Leisure Suit Larry 2 - návod

  12:00aktualizováno  29. února 3:44
Leisure Suit Larry Goes Looking for Love (In Several Wrong Places) je hra poměrně obtížná a dlouhá, proto jsme vám přichystali kompletní návod na plný počet bodů.

S, J, V, Z – zkratky pro směry opuštění obrazovky

Los Angeles
Vejděte do garáže, seberte dolar, SSSVV, nakoukněte do díry v plotu, V, vejděte do obchodu, kupte si tiket do loterie a naťukejte libovolná čísla, vyjděte ven, ZZZ, jděte do studia. Zeptejte se ženy za pultem, jestli je váš tiket k něčemu, zapamatujte si čísla, která řekne a zadejte je – vyhrajete. Sedněte si na lavičku, dokud nepřijde zleva muž. Vstaňte a jděte dovnitř dveří, odpovězte cokoliv na dvě otázky, vyhrajete cestu na ostrov. Pak se vraťte, opět si sedněte, počkejte si na ženu, která přijde zprava, zatočte kolem a vyhrajte milion dolarů. Opusťte studio, VJ, vejděte do Molto Liry a kupte si zde plavky. Ven, J, počkejte si v pozadí na běžce a prohlédněte si ho (získáte tím nějaké body). ZJ, prohledejte popelnice, najdete pas. VV. Vejděte do kadeřnictví a sedněte si na židli, nechte se upravit a vyjděte, SSV, vejděte do drogerie, kupte si zde opalovací krém a jděte ven, S, vejděte do obchodu, natočte si pití, zaplaťte a zase vyjděte. ZZZJ, vejděte do hudebnin, promluvte si se ženou, stanete se svědkem podivných událostí. VJV, ukažte muži lístek a projděte na loď.

Na lodi
Jděte nejprve do kabiny, otevřete dveře vpravo a promluvte si s Barbařinou matkou. Vyjděte a jděte dovnitř poté, co kajutu opustí. Prozkoumejte šuplík, Z, seberte ovoce ze stolku, převlékněte se do plavek a jděte k bazénu. Použijte opalovací krém, položte se na lehátko, vstaňte, zaplavte si, potopte se, plavte ke dnu bazénu a seberte zde plavky. Vyplavte zase ven, znovu se natřete krémem, vraťte se do kajuty a převlékněte se zpátky do obleku. Jděte do baru, seberte kus špenátu a pokračujte k holiči. Získejte od něj paruku, pak jděte na kapitánský můstek a přepněte páku. Pokračujte k záchrannému člunu, skočte do něj, nasaďte si paruku a použijte špenát. Skončíte na neznámém ostrově.

Ostrov
J. Seberte květinu. Promluvte si v restauraci s uvaděčem, počkejte, až vám připraví stůl, ale nejezte, jen si z putlíku vlevo vezměte nůž. Pokračujte přes džungli do hotelového pokoje, seberte mýdlo a sirky, zpět do džungle a k holiči. Udělá vám parádní blond vlasy, pokračujte po pláži vpravo a seberte plavky. V hotelovém pokoji se převlékněte a vytvořte si umělá prsa za pomoci mýdla. Do džungle, VVV, dostanete se na letiště.

Letiště
Dejte agentům před vchodem květinu a vejděte dovnitř, ZS, nechte se upravit zpět na svůj původní vzhled, JVV, ukažte pas kontrolorovi, V, odchytněte si zelené zavazadlo s bombou. Pak si kupte lístek a jděte rychle přes pasovou kontrolu dále. V místnosti s jezdícími pásy si kupte padák ve stroji vpravo a dejte si místní jídlo (musíte z něj nejprve vyndat sponku). Pokračujte jezdícím pásem do čekací místnosti, seberte leták a ukažte lístek kontrole, dostanete se do letadla.

Letadlo
Seberte zavazadlo, dejte leták Kenovi, vstaňte. V, jděte do spodní pravé části letadla a použijte sponku na dveře. Otočte klikou, nasaďte si padák, otevřete dveře a použijte padák – skončíte na stromě na ostrově Nontoonyt.

Ostrov Nontoonyt
Použijte nůž na lano, dostanete se do džungle, seberte klacek, propližte se křovím v levé spodní části oblasti, abyste se vyhnuli včelám, J, na hada použijte rychle klacek, V, projděte opatrně přes nebezpečný písek, pokračujte po pravé straně břehu a chytněte víno, dostaňte se s jeho pomocí na druhou stranu řeky. Víno utrhněte, V, po animaci JVJ, dostanete se na pláž, naberte si písek, Z, seberte popel, ZS, na kraji průrvy použijte víno, S, použijte popel na led, S, jděte k díře a udělejte tu pořádný oheň. Pak už jen použijte výtah k úspěšnému dokončení hry.

Autor:
 
Témata: Loď

Nejčtenější

Další z rubriky

Rozhovor s Danielem Viktorinem

Rozhovor - Daniel Viktorin

O chystaných projektech, prodejích shareware her na našem trhu i nové online hře jsme si povídali s naším bývalým...

Osada – interaktivní klip od autorů Machinaria

Osada

Mix trampů a Divokého západu šokuje svou vytříbeností.

Novinky ze světa nezávislých her - série Playboy se vrací

Botanicula

Nová hra od týmu Amanita Design, pokračování legendární série Playboy nebo soundtracky z nezávislých her za akční cenu.

Najdete na iDNES.cz