Redline Rush jsou vizuálně poutavé a obsahově bohaté závody zdarma

aktualizováno 
Slušné množství aut, variabilní trasy a obrazově lákavé nehody, nejen to nabízí nový "závodní" titul.
85

Redline Rush

Platforma: Android, iOS

  • Propracovaná grafika a zvuky
  • Hratelnost
  • Slušný obsah
  • Více variant ovládání by nevadilo

Ovšem slovo závodní v tomto případě úplně neplatí. Redline Rush spadá mezi projekty, kde je vaším cílem dojet co nejdále bez nehody. Na trase totiž nepotkáte soupeře, kteří by vás chtěli předjet.

Narazíte na běžné řidiče, nebo policejní vozy (které vás ale nenahánějí), a je nezbytné se jim vyhýbat. Případně do nich lze ze strany narážet, a způsobovat tak roztomilé nehody.

Objevují se i další překážky, jako různé zátarasy nebo mostní sloupy. Čím dále dojedete, tím více objektů na závodištích bude a samozřejmě tím i hustší provoz. Po pár minutách jste tak nuceni být hodně ostražití. Stačí totiž delší mrknutí a sledujete již jen zpomalenou animaci nehody vašeho automobilu.

Vozů máte k dispozici několik, ale samozřejmě nejsou zdarma. Novější kousky je totiž nutné kupovat za mince, které buďto sbíráte na trase, nebo je lze získat za reálnou měnu. Zlaťáky dále investujete do úprav vzhledu vozidla, ale také do bonusových vlastností.

Fotogalerie

Ovšem u Redline Rush neovlivňujete rychlost či ovladatelnost vozidla, ale zakupujete například štíty, delší účinnost některých předmětů či střely, které odstraní překážky před vámi. Zakoupit lze také osazení závodních ploch hodnotnějšími diamanty. Za ty pak získáte veliký počet mincí.

Bonusových vlastností je slušné množství, takže je do čeho investovat a ani není nutné zakoupit mince za reálné peníze. Lze je totiž získat relativně rychle i během hraní.

Pokud jde o technické zpracování, grafika hry je povedená. Kvalitně jsou zvládnuté i zvuky. Ale naše nadšení trošku zchladilo ovládání, které se děje skrze dvě ikony (zvolíte si, zda je chcete mít v levém dolním rohu nebo jednu vpravo a jednu vlevo).

To není úplně nejlepší metoda, preferovali bychom gyroskopické ovládání. Takhle se docela často stává, že nechtěně ťuknete na ikonu a auto zahne jinam. Ale po chvíli se dá na ovládání zvyknout.

Redline Rush jsou povedeným a zábavným titulem, který je navíc opravdu zdarma.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

85 %

Čtenáři

82 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 70 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Ještě, že je mobilní Batman v Superman zdarma. Je to nehratelný odpad

Batman v Superman Who Will Win

Jedním z největších videoherních klišé jsou hry inspirované filmem nebo seriálem, které sázejí jen na známou značku,...

Otestuje své logické myšlení. A zaplatit můžete, jen pokud chcete

Mekorama

Mekorama je možná trochu nepřehledná, ale jinak hodně povedená hra, která vyzkouší funkčnost vašich mozkových závitů.

Najdete na iDNES.cz