Závody Fast Racing 3D pobaví a jsou zdarma, ale potřebují dopilovat

aktualizováno 
Fast Racing 3D jsou relativně slušné závody, na nichž je však v mnoha ohledech třeba zapracovat. Přesto celkem dobře pobaví.
65

Fast Racing 3D

Platforma: Android

  • Dostatečný počet automobilů a vylepšení
  • Několik typů závodů
  • Nevyvážená obtížnost
  • Zvukové efekty

Stáhnout z Google play

Fast Racing 3D patří v rámci závodních her zdarma k nadprůměru, ale ke špičce se kvůli několika chybám nezařadí.

Na počátku si zvolíte automobil a poté zdoláváte jeden okruh za druhým. Vaším cílem je skončit na jedné ze tří nejvyšších příček, což je ohodnoceno finanční odměnou. Zkrátka klasika.

Peníze se povalují i na závodištích a také si můžete před jízdou vsadit. Pokud se vám podaří zvítězit, pak se sázka zdvojnásobí.

Ve hře najdete několik typů závodů, od klasického "dojeď nejhůře třetí", až po časovky, kdy musíte zdolat trasu v předem stanoveném limitu. Díky tomu není Fast Racing 3D jednotvárný a zabaví i na další dobu.

Fotogalerie

Milá je i přítomnost slušného počtu automobilů a možností jejich vylepšování. Změnit lze nejen barvu a polepy vozidel, ale také jejich základní vlastnosti, jako jsou rychlost či ovladatelnost. Před závodem můžete dokoupit dočasné bonusové specifikace v podobě zdvojnásobení peněz, které seberete, nebo startu z prvního místa.  

Fast Racing 3D je zdarma, ale samozřejmě umožňuje dokoupení herní měny za skutečné peníze. Nejdříve se zdá, že to nebude nutné, ale to je omyl. Obtížnost začne být velmi brzy vysoká a nové automobily se stávají nutností. Ty jsou ovšem relativně drahé, takže máte dvě možnosti: buď investovat reálné peníze, nebo mnohokrát opakovat již zvládnuté závody. A to je nepříjemně zdlouhavé.

Ani z technického hlediska není hra úplně doladěná. Vizuálně není špatná, ale zrak vám přecházet nebude. Poněkud zvláštní jsou zvuky. Někdy se zdá, že se po trase prohání spíše rozbitá pračka než špičkový automobil. Dokonalé není ani ovládání (k dispozici jsou dvě varianty) a chce to chvíli tréninku, než si na něj zvyknete.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

65 %

Čtenáři

44 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 46 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Swordbreaker je klasická adventura okořeněná o pořádnou dávku brutality

Swordbreaker The Game

Pamatujete na textové adventury, ve kterých stačila jedna špatná volba a hra skončila? Swordbreaker vám je připomene.

Ještě, že je mobilní Batman v Superman zdarma. Je to nehratelný odpad

Batman v Superman Who Will Win

Jedním z největších videoherních klišé jsou hry inspirované filmem nebo seriálem, které sázejí jen na známou značku,...

Přibývá dětí s psychickými poruchami. Pomůžou rodiče, nebo školy?
Přibývá dětí s psychickými poruchami. Pomůžou rodiče, nebo školy?

Mezi nejčastější psychické onemocnění u dětí patří úzkost. Pokud se neléčí, může se rozvinout v depresi. Na tuto problematiku reaguje ministerstvo školství novinkou, která by se měla objevit ve školních osnovách.

Najdete na iDNES.cz