WinTidy

  12:00aktualizováno  9. dubna 2006 9:44
Před nějakou dobou se na stránkách češtiny.cz objevila čeština do programu WinTidy 95, a protože se na oficiálních stránkách objevila novější verze - WinTidy 2.0 - přináším Vám, čtenářům češtiny.cz překlad této novější verze.

WinTidy 2.0 - větší obrázek z programu

WinTidy 2.0

Před nějakou dobou se na stránkách češtiny.cz objevila čeština do programu WinTidy 95, a protože se na oficiálních stránkách objevila novější verze tohoto výborného programu, přináším Vám, čtenářům češtiny.cz překlad této novější verze. Jak sem již napsal u programu WinTidy 95, jedná se o program, který rozmístí Vaše ikony na ploše přesně tak, jak jste je měli dříve uloženy. To je výhodné především tehdy, když se Vám ikony z jakéhokoliv důvodu (neočekávaný restart počítače) vrátí do původního windowsovského (to je slovo :-) nastavení. Pak stačí jen spustit program WinTidy 2.0 a nahrát si Vaše rozmístění a ikony se Vám vrátí přesně tam, kde jste je předtím měli. Proč se tedy nezbavit zdlouhavým rozmisťováním ikon pomocí tohoto prográmku.

Instalace češtiny
Rozbalte Zip soubor do adresáře, kde máte nainstalován program WinTidy 2.0 a přepište všechny soubory.

Hezké prázdniny Vám přeje
Ondra Vráb Vrabec

WinTidy 95

WinTidy 95

Taky se Vám už stalo, že se po restartu Vašeho počítače, ať už jakýmkoliv důvodem nebo po novém nastavení rozlišení nastavily ikony na Vaši ploše jedna vedle druhé, a Vy jste věděli, že Vám to zabere zase něco času než je vrátíte tam, kde jste je původně měli?
Tak proč nepoužijete jednoduchý program WinTidy 95? Tento program si zapamatuje uložení Vašich ikon na ploše a Vy pomocí něho nastavíte ikony zpět během několika sekund. No tak proč to dělat složitě, když to jde tak jednoduše, nemyslíte? Snad se Vám bude program i moje čeština hodit.

Instalace
Rozbalte, jako už tradičně stáhnutý Zip soubor do adresáře s nainstalovaným programem WinTidy 95.

Zatím čau
Ondra Vráb Vrabec

Download češtiny do programu WinTidy 2.0 (279 kB)

Download češtiny do programu WinTidy 95 (152 kB)

Samotný program si po malé registraci můžete stáhnout ze stránek časopisu PC Magazine

Stránka autora překladu: Vrába, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

Najdete na iDNES.cz