ArtIcons 3.x

  12:00aktualizováno  21. února 11:00
ArtIcons je vynikající nástroj určený k editaci ikon. A ačkoli je na světe mnoho dalších editorů pro ikony (Microangelo, ...), tak si troufám, že svou jendoduchostí a možností využití mnohé tyto programy předčí.

ArtIcons 3.x - větší obrázek z programu

ArtIcons je vynikající nástroj určený k editaci ikon. A ačkoli je na světe mnoho dalších editorů pro ikony (Microangelo, ...), tak si troufám, že svou jendoduchostí a možností využití mnohé tyto programy předčí. Čeština byla vytvořena pro programovou verzi ArtIcons Pro 3.26b, ale měla by fungovat i ve verzích následujících. Čeština funguje na všech verzích 3.x a je jedno zda se jedná o verzi Pro nebo standardní.

      Instalace:

Archiv rozbalte některým z archivátorů (WinRAR, WinZIP, PowerArchiver) a soubory zkopírujte do podsložky "language" programu ArtIcons. Obvykle to bývá: C:\Program Files\ArtIcons\language. Pro aktivaci lokalizovaného prostředí programu je nutné příslušný jazyk zvolit z hlavního menu View - Language.... Toť vše přátelé. Poznámka: Při provádění této akce není nutné mít vypnut počešťovaný program.

      Upozornění:

Při kladném postoji autorů programu je možné, že od verzí následujích po verzi 3.26 již čeština bude standardně zahrnuta v instalaci programu. Přesvědčte se tedy prosím o tomto faktu a terve pak stahujte češtinu. Děkuji za pochopení.

Příjemné zážitky v českém prostředí tohoto programu vám přeje
      Geralt

Download češtiny do programu ArtIcons 3.x (10 kB)

Domovská stránka programu ArtIcons

Domovská stránka autora češtiny, Geralta, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

Schöneck je rájem pro děti i dospělé
Schöneck je rájem pro děti i dospělé

Přemýšlíte, kde prožít zimní dovolenou s dětmi? Máme pro vás báječný tip! Kousek za hranicemi najdete areál nevídaných rozměrů a hlavně s pestrou nabídkou možností zábavy.

Najdete na iDNES.cz