semifinále hokejového mistrovství světa v Kanadě

08:10
Ovečkin se pokouší proháčkovat mezi dvěma obránci. Zastavil jej Jokela.
06:14
Obrovská šance Finů. Nabokov zaváhal při zpracování kotouče, ten se dostal ke zcela volnému Hahlovi. Jeho zakončení však nepochopitelně zamířilo mimo branku.
05:37
Brankáře Nabokova prověřila až tečovaná střela Salmely.
03:57
Finové jsou kompletní. Ruská přesilovka se sice odehrávala v útočné třetině, jedinou střelu ale vyslal až v samotném závěru Sjomin.
01:57
Finský obránce Lepistö udělal chybu na útočné modré čáře. Ujíždějího protihráče zastavil jen za cenu dvouminutového trestu.
00:18
První zákrok si připsal finský brankář Backstrom, jehož prověřila zinovjevova sřela z nulového úhlu.
00:01
Zápas byl zahájen. Na buly byl úspěšnější Saku Koivu.
Utkání budou rozhodovat švýcarští sudí Danny Kurmann a Brent Reiber, na čarách jim budou pomáhat Bělorus Ivan Děďulja a Sylvan Losier z Kanady.
Zatímco Rusové neměli s postupem do semifinále pražádné problémy a Švýcarsko rozstříleli 6:0, Finy posunula dál až výhra v prodloužení. USA porazili 3:2.
Dobrý večer, vítám vás o online přenosu ze semifinálového zápasu mistovství světa v hokeji. V boji o postup do finále se utkají na turnaji zatím neporažené Rusko a Finsko, jež si dosud připsalo jedinou prohru.