Diskuze

Osudová minuta položila Švédsko, píše tamní tisk

Nováček ve švédské brance prožil hořkou premiéru v národním dresu. Mattias Modig inkasoval v utkání s Českem během dvou třetin pět branek a byl vystřídán. O třech rychlých gólech v závěru druhého dějství, které rozhodly čtvrteční zápas domácích proti Česku v Malmö, píší švédské noviny jako o "osudové minutě".

ing.já

19. 12. 2008 12:42
kvalita clanku

1) ...rekli svédstí hráci svédské TV, která zápas prenásela.  To je info, jeden by necekal, ze to domácí TV bude dávat.

2) ...rozhodl Irgluv gól na 2-0, kdy Cesi dali na konci tretiny 3 góly na 5-0 v rozmezí.... Nejak to nevychází páni novinári:-/

0 0
možnosti

Zbyněk Meruňka - moderátor

19. 12. 2008 13:43
Re: kvalita clanku

Nejlepší je tohle:

"Seveřané naopak před poslední přestávkou slyšeli pískot tribun. V nové hale Malmö Arena jich bylo přes 11 000." 11 tisíc tribun, to je slušný