Diskuze

Tampa ovládla úvodní floridské derby, Colorado slavilo po prodloužení

V úterý nabídlo play off hokejové NHL úvodní dva zápasy druhého kola. Vítěz základní části Florida na domácím ledě nestačila 1:4 na obhájce Stanley Cupu z Tampy. Své fanoušky naopak opět potěšilo ve vyřazovacích bojích ještě neporažené Colorado, první výhru nad St. Louis ale urvalo až po prodloužení. Na 3:2PP utkání rozhodl v 69. minutě obránce Josh Manson.
JT

J45i20r98i 73T74i53c11h95y

18. 5. 2022 17:58

Colorado melo nesmirnou prevahu, ale strely nebyly z kombinaci, ani nebyl vytvaren zmatek pred brankou, navic Billington chytal skvele. Nicmene jasne a zaslouzene vitezstvi Colorada.

1 0
možnosti
MK

M57a50r84e66k 48K68l13u14f18a

18. 5. 2022 10:02

Po výsledcích a výkonech v základní části jsem čekal, že Tampa velmi brzy vyfičí. A ejhle, není to tak. Asi to je tým, který ví, jak naladit formu na play-offs.

0 0
možnosti

R19o23b51e70r70t 14Č29e98c12h

18. 5. 2022 13:18

Tampa nejsou nazdarci. Na jejich skalp bude potreba trosku vice nez jenom dobra zakladni cast sezony. PO je o obrane a brankari, coz Florida nema. Takze Tampa pujde dal.

0 0
možnosti
SH

Colorado paráda, koťátka se můžou pomalu chystal na dovolenou.

1 5
možnosti
DR

Tu písničku o neškodných koťátkách tu jistý Korálek zpíval již v okamžiku kdy s nimi hrála Ovce. A ta ovečka je teď na dovolené (MS CCCP)..

6 2
možnosti
MF

Strašně důležité vítězství Colorada. Pro mě je toto předčasné finále Západu. St. Louis je zkušený mančaft, OReilly už zase šlape v playoff, jak ho známe. Ještě 11.

Florida, tam zase čekám divočinu. Floridě nesedí, když vede. je třeba 0:2 až 0:3 a potom nálet na soupeře

1 0
možnosti
PK

S tím Západem souhlas. A kde je Krug, zranění?

0 0
možnosti
JV

J84i37r90i 42V82a90s79k69o

18. 5. 2022 7:44

Colorado hraje vynikající celoplošný hokej.., Makar má neuvěřitelný přehled, creativity, rychlost, hokejové IQ..Mackinnon, Rantanen, Landeskog = to samé. Lážo, plážo pánové z ČR repre by se měli dívat - povinně na Avs - jak se hraje hokej, hlavně naši funkcionáři ;)

8 0
možnosti
VK

V84í22t 23K43o12n85o72p62a

18. 5. 2022 7:39

Fandím Avs a Bolts a takové si i přeju finále :=) Takže narozdíl od včerejšího podvečera teď spokojenost :=)