Diskuze

Rittich s Frolíkem uspěli proti Francouzovi, Pastrňák sbíral asistence

Pondělní zápasy hokejové NHL nabídly český brankářský souboj. Calgary si odvezlo výhru 5:4 po prodloužení z ledu Colorada i díky brance útočníka Michaela Frolíka a 28 zákrokům brankáře Davida Ritticha. Stejný počet střel zastavil i domácí Pavel Francouz, v prodloužení ale nezabránil rozhodující akci Monahana. Boston překvapivě podlehl Ottawě 2:5, u obou branek favorita asistoval David Pastrňák.

10. 12. 2019 15:14

tak to máte zřejmě lepší očekávání než všichni zaměstnanci veškerých sázkových kanceláří, gratuluju, bylo by škoda se tím neživit :)

0 0
možnosti
OF

Chicago má v tabulce na iDNES po 30 zápasech 300 bodů a přesto je poslední. Centrální divize je prostě našlapaná... ;-D

3 0
možnosti

Bohužel Lavinám dost chybí Makar, snad se dá rychle do pořádku. Ale i bod dobrý, holt nemůže to vždycky vyjít.

0 0
možnosti
MS

4 zápasy a v každém z nich vstřelil vítěz 5 gólů, zajímavá raritka.

2 0
možnosti
FK

Ty bostonské první poloviny zápasů to je tragikomedie.:-/ 10-ti zápasová série vítězství nad Sens skončila.

10. 12. 2019 9:55

Takhle to v týmu neřeší. Důležité je, aby se z toho Pavel nesesypal, což myslím, že nehrozí. Každý brankář každou chvíli prohraje, někdy s více góly. Pokud nezmatkoval a chytal solidně, tak to nikomu nebude vadit.