Palát bodoval u vyrovnání série, Hertl v 59. minutě trefil prodloužení

Otevírací duel série play off hokejové NHL mezi celky Tampa Bay a Bostonem ovládl se čtyřmi asistencemi lídr produktivity vyřazovacích bojů David Pastrňák. Další bod přidal i v pondělní odvetě, tentokrát ale jen zmírňoval prohru. Za hrdinu byl totiž pro změnu jiný Čech Ondřej Palát, jenž u výsledku 4:2 asistoval u druhé trefy a sám v 55. minutě vstřelil rozdílovou branku. Blýskl se i Tomáš Hertl, jenž v 59. minutě trefil San Jose vyrovnání na 3:3. V prodloužení ale rozhodl o výhře Vegas William Karlsson.

V37o29j68t55ě34c67h 81G16r40o13s37s 9349874165246

Guentzel má v play off 17 bodů (7+10), proč mu ten jeden bod pořád ubíráte?

0/0
1.5.2018 16:15

K69a46r68e87l 27O41k19t42á43b23e34c 9721327694265

V predminulem zápase měl druhou asistenci, kterou zde nezaznamenali a neoverili si to