Diskuze

Nečas překonal Dostála, výhru ale nakonec slavil český gólman

Ve dvou nedělních zápasech hokejové NHL se z Čechů prosadil útočník Martin Nečas. Ve třetí třetině využitou přesilovkou vracel Carolinu do kontaktu na ledě Anaheimu. Domácí se však mohli opřít o kvalitní výkon brankáře Lukáše Dostála, jenž pochytal 32 z 35 střel soupeře a pomohl tak Ducks ke konečné výhře 6:3. V dalším duelu Ottawa porazila 5:2 Tampu Bay.
FK

"Pasta Krýgl Trophy"

Letos svůj tip zapsalo rekordních 84 tipérů. Nejnižší odhad je 25 gólů, nejvyšší odhad činí "po jágrovsku" 68 gólů.

19 0
možnosti
MC

Ani tak kvalitní celek jakým Carolina je si neporadil se ztrátou tří gólů před závěrečnou třetinou. Byla tudíž zbytečná jak odmocnina z jedné

2 12
možnosti
JS

J46o98s61e93f 51S91t63e78f19l

16. 10. 2023 12:49

Už po DVĚSTĚPADESTÝ (250 ×)si tu dospělí diskutující, mnozí úspěšní v životě, musí přečíst tuhle hovadinu, že by se neměla hrát třetí třetina. Tohle už není demokracie a ani svoboda slova. Ale obyčejný psychoterror. A TROLLING, za který byli mnozí zabánováni, protože si tuhle systematickou provokaci nenechali líbit. Mnozí už kvůli TOBĚ zanechali diskuze. A jediný způsob, jak se tě navždy zbavit je napsat petici a poslat ji na ředitelství iDNESU