Diskuze

Kanada v „české“ skupině porazila Dánsko, Švédové přemohli Francii

Hokejisté Kanady si další zaváhání na mistrovství světa v Minsku nedovolili, Dánsko porazili hladce 6:1. Hattrickem se na vítězství podílel útočník Cody Hodgson. Na první místo skupiny A se dostali po večerním zápase Švédové, kteří přemohli Francii 2:1. Příštím soupeřem Dánska bude v sobotu český tým.

Škoda té Francie. Za ty letošní výkony by si to zasloužila. Hraje dobře už delší dobu, ale letos odbourala určitou naivitu, přidala na zodpovědnosti a podpořila to výbornými výsledky. Proti nám už jim fandit nebudu. Jinak je paradox, jak si Švédi dokážou vyčekat ty výsledky. Většina jiných týmů by na takovou hru dojela, ale oni z těch zápasů ty body nějak vyškudlí.

4 0
možnosti

tak Fratíky v závěru prohovatci trochu řízli, to mělo být trestné střílení!

4 0
možnosti

J53a75n 98B50u69b83e19n

15. 5. 2014 18:26

Ny tyhle "slabší" týmy je třeba mimmořádná trpělivost, když se nedaří je zlomit, nezkoušet to individuálně, ale hrát pořád kompaktně svůj systém. V závěru by se favorit měl nakonecc prosadit. Tenhle záas byl toho dokanalou ukázkou.

2 0
možnosti

První třetina vyrovnaná, druhá připomínala náš zápas s Itálií a 20 střel Kanady na jeden vydřený gól. Ve třetí třetině to Dánové otevřeli a bylo vymalováno. Do té doby to ale bylo o jednom gólu. Nesmíme na tenhle výsledek v sobotu vůbec koukat. Kanada je dnes lámala dvě třetiny. Pomohl by rychlý gól.