Druhé utkání čtvrtfinále hokejového play-off

24.30
Sparta už šetří klíčové hráče a více točí jindy méně vytěžované lajny.
22.27
Zlín vede 3:0. Nosek dojel puk, který Duba po střele od modré vyrazil před sebe, a pohodlně zvýšil vedení domácích. Asistenci si připsal Mokrejš. Zlín využívá další přesilovku.
21.30
Na Dubovo zranění v puse stačil jeden steh, který dostal v pauze v šatně, pro Ondřeje Kratěnu dnešní zápas skončil. Diagnóza zatím zní: natažený stehenní sval.
21.28
Už potřetí byl dnes vyloučen Jan Hanzlík. Tentokrát na dvě minuty za podražení. Zlín hraje přesilovku.
20.26
V první šanci byl Ton, ale Murín jeho střelu vyrazil.
20.01
Rozhodčí Polák zahájil druhou třetinu.
20.00
Konec první třetiny. Závěr třetiny Spartě vyšel, ještě vteřinu před koncem střílel Vykoukal, ale Murín byl úspěšný, a tak po dvaceti minutách vedou domácí 2:0.
19.44
Netík zasunul puk do zlínské branky, ale předtím dostal Murín ránu pukem od modré do masky, takže rozhodčí pískal a branka neplatí.
19.12
Sparta bude hrát přesilovku 5 na 3. Dvě minuty za hákování dostal domácí Pavel Kašpařík.
17.57
Zlínský Zubíček srazil na zem Sivka a dostal dvě minuty za nebezpečné bránění. Sparta dohraje první přesilovku v početní převaze.
17.19
Zlín vede 2:0. Domácí využili i druhou přesilovku. Galvas prostřelil táhlou střeluo k pravé tyči nešťastného Dubu.
16.46
Sparťan Stehlík byl vyloučen na dvě minuty za hákování. Zlín hraje opět přesilovku.
16.28
Mokrejš po přihrávce Čecha střílel z pár metrů na Dubu, ale gólman Sparty v pokleku puk vyrazil.
15.26
Spartě se dlouhá přesilovka vůbec nepovedla. Neměla jedinou šanci.
13.58
Obránce Zubíček vyhodil puk dřív, než se hosté dostali ke střele.
13.26
Zlínský Nosek byl vyloučen na 2 minuty za podražení a Sparta bude hrát třičtvrtě minuty přesilovku 4 na 3.