3. zápas semifinále

Utkání komentuje Jaroslav Tomas

VÍTKOVICE - ZLÍN 3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0) po prodl.
66:56
Vítkovice vítězí v prodloužení. Vůjtek po samostatné akci vybruslil zprava do středu hřiště a zpoza obránce vystřelil švihem těsně nad ledem. Murín nestačil zareagovat.
66:13
Před Murínovou brankou nastal chaos a Kubina pálil zprava do tyčky!
65:31
Po kombinaci pálí od modré Černošek, brankář Murín v pádu chytá.
64:35
Mokrejš najel zprava do pásma a švihem vypálil. Pinc v pohodě chytil do lapačky.
64:00
Domácí jsou aktivnější, chtějí rozhodnout už v prodloužení.
63:00
Pinc musel zasahovat proti Tesaříkově střele od pravého kruhu.
61:45
Vítkovice drží v útočném pásmu a ocitli se ve vyložené šanci. Štefanka byl u brankoviště tísněn, přesto dorážel, ale Murín vyrazil. Puk zůstal stát kousek vedle domácího útočníka, ale toho držel obránce, takže nemohl doklepnout.
60:22
Čajánek zlehka nahodil zleva na Pince, ten v pohodě zasahuje a okamžitě rozehrává.
60:01
Začalo prodloužení.
60:00
Konec třetí třetiny. Bude se prodlužovat deset minut. Když nepadne gól, přijdou na řadu samostatné nájezdy.
59:30
Všechno nasvědčuje tomu, že se bude prodlužovat.
58:45
Do útočného pásma se po dlouhé době dostal Zlín, ale Čechovu střelu srazil jeden z obránců.
57:21
Vítkovice měly stoprocentní šanci: u jeho levé tyčky stál nekrytý VaraĎa, pálil z první, ale Murín reflexivně vystřelil lapačku a puk stačil vyrazit. Zlín je v plném počtu.
56:05
Hudec nahodil puk před branku a dorážku se tam opakovaně pokoušel Šimíček. Murín ale puk udržel v lapačce.
55:21
Pincovu pozornost prověřil ránou zdálky Okál. Ten však vzápětí trefil hokejkou do branky Philippa a Vítkovice hrají přesilovku.
53:50
Turek zpoza branky hledal Padělka, ale ten promáchl.
52:51
Zlín je v plném počtu.
52:39
Za nedovolené bránění je vyloučený Kubina, ovšem za nesportovní chování je vyloučený také Čech. Dohrává se přesilovka.
51:44
Rychlá Pincova rozehrávka dostala do šance Peterka. Jeho rychlou střelu Murín s obtížemi schoval v lapačce.
50:51
Vítkovice mají příležitost zvrátit průběh zápasu. Na trestnou lavici totiž putuje za pád pod nohy zlínský obránce Blaťák.
49:45
Hostům se teď podařilo vymanit se z tlaku a dostali se před Pince. Ovšem směrem na branku vyslali jedinou střelu. Jenže Balaštík mířil od levého kruhu hodně vysoko.
48:26
Mistr je stále pod velkým náporem. Naposledy se snažil Štefanka středem hřiště natlačit k bekhendové střele, s tou si ale Murín poradil a puk schoval pod lapačkou.
46:21
Domácí předvedli krásnou kombinaci, na jejímž konci stál Peterek, který tváří tvář zlínkému brankáři zaváhal a pak už nenašel volný prostor, kam puk nacpal.
45:25
Zlín je pod těžkou palbou. Gólman Murín musel zasahovat proti ranám Hudce a Padělka. Utkání sleduje 10 180 platících diváků.
44:45
Vítkovice využívají přesilovku a vyrovnávají na 2:2. Peterek zpoza branky bekhendem našel u levé tyčky Šimíčka, který v tísni dokázal puk zvednout a přehodit klečícího brankáře Murína. Druhá asistence: Irgl.
43:08
Domácí soupeře sevřeli v zámku, ale na branku vyslal střelu jen Kubina od modré. TA byla navíc nepřesná.
42:59
V signalizované výhodě pálil Varaďa, Murín v pádu vyrazil. Martin Hamrlík předtím před brankovištěm zahákoval Štefanku a je vyloučený. Zlín se bude bránit.
42:19
Vítkovice se tlačí dopředu. Trenér Vůjtek stáhl sestavu na tři pětky.
41:02
Varaďa z levého rohu útočného pásma přihrál Vůjtkovi, ale jeho svižnou střelu Murín vyrazil.