Reportáž skončila 16. 11. 2007 19:28

VÍTKOVICE - KARLOVY VARY

21. kolo hokejové extraligy

21:35
Karlovarský obránce Němec nedokázal ani nadvakrát překonat domácího brankáře Pruska.
20:52
Domácí začínají druhou třetinu nepřesnou přihrávku, puk prošel až na zakázané uvolnění.
20:01
Byla zahájena druhá třetina.
20:00
Konec první třetiny.
19:02
Po střele Suchého od modré předvedl Mensator rychlost své lapačky.
18:09
Karlovy Vary se ubránily.
17:02
Vítkovický Ujčík vyprášil zblízka Mensatorovy betony.
16:09
Vítkovice budou hrát další přesilovku. Procházka zahákoval Burgera.
14:28
Obě mužstva jsou v plnám počtu. Karlovy Vary si šanci nevytvořily.
12:28
Karlovy Vary budou hrát ve čtyrech proti třem. Vyloučen je domácí Suchý.
12:00
Síly na ledě se vyrovnají. Vyloučen je Hubáček za podražení.
11:26
Domácí budou hrát další přesilovku. Vyloučen je Grof za vysokou hůl.
11:00
Vítkovice vedou 1:0. Při signalizované výhodě uvolnil Ujčík Hubáčka, který od modré propálil vše, co mu stálo v cestě.
09:36
Hosté se ubránili. V přesilovce ještě domácí dvakrát pálili od modré čáry, Mensator však střely dobře viděl.
09:04
Vítkovice se konečně dostaly do třetiny. Útok zakončil Krenželok za dvou metrů střelou do Mensatora.
07:36
Domácí budou hrát přesilovku. Hubáček se dostal až před branku a Hanzlík ho dokázal zastavit pouze za pomoci držení.
06:38
Karlovarský Kumstát se po levé straně dostal až před Pruska, ale jeho skákavá střela těsně minula tyč.
04:40
Hubáček si obhodil obránce Němce a najížděl sám na Mensatora, ale puk zakončil pouze do brankářova betonu.
03:40
Po Krenželokově přihrávce zpoza branky se pokusil Mensatora překvapit Šimíček, brankář hostí byl však pozorný.
01:35
Prusek měl poprvé v zápase práci, nadvakrát musel likvidovat střelu karlovarského útočníka.