Zlínský gólman Libor Kašík sleduje puk, před ním vítkovický Rostislav Olesz a...

Zlínský gólman Libor Kašík sleduje puk, před ním vítkovický Rostislav Olesz a spoluhráč Dalibor Řezníček. | foto: Luděk Ovesný, MAFRA

Porážka doma? Těžká rána, uvědomuje si vítkovický Olesz

• 0
Především promarněných šancí litoval vítkovický útočník Rostislav Olesz po úterní domácí prohře se Zlínem 2:3. „Nemohli jsme dát góla. Zpočátku jsme tam měli tři gólové šance,“ řekl Olesz. „To strašně mrzí. Pak dostaneme gól od zadního mantinelu, pak z naší nedisciplinovanosti druhý, Zlín to zavře a nám se tam těžko dostává.

Proč jste se nemohli prosadit?
Netlačili jsme se do brány, hráli jsme v rozích. Navíc na ty šance, co jsme si vytvořili a co jsme měli, byla produktivita dneska špatná.

Pár dobrých šancí jste měli, že?
Michal Hlinka měl ve druhé třetině, Petr Kolouch v první, Lukáš Klok taky v první. Šance jsme nedávali a to rozhodlo.

Vychytal vás zlínský gólman Kašík?
Těžké zákroky měl, ale hodněkrát to tam skákalo, nevěděl, kde puk je. Odskočilo mu to, jenže my jsme nebyli tam, kde jsme být měli, byli jsme jinde, za bekama.

Vstřelit gól dříve, mohli jste Zlín potrápit více.
Kontaktní gól měl přijít už v první třetině, jak jsme tam měli ty gólové šance. To velice mrzí.

Sledujete tabulku?
Díváme se pořád hlavně na sebe, protože je to o nás, kolik bodů uhrajeme. Musíme vyhrávat a sbírat body.

Jenže jste prohráli doma...
Je to těžká rána, prohrát doma, měli jsme aspoň nějak bodovat, dotáhnout to do prodloužení.