Reportáž skončila 4. 10. 2003 1:29

SPARTA - SLAVIA

Utkání 9. kola extraligy komentuje Ondřej Trunečka

36:30
Hraje se v plném počtu. Největší šanci ve hře 4 na 4 měl Ton, Málek se rychle přesunul a ránu kryl.
34:40
Slavia o přesilovou hru přišla kvůli Fadrného nebezpečné hře vysokou holí. Hraje se čtyři na čtyři.
34:26
Čermák se z Pravé strany dostal do šance, přeto, že ho fauloval Míka, který je za zákrok vyloučen. Bříza si střelu pohlídal.
33:49
Chybu v rozehrávce Sparty mohl potrestat Hruška, ale ani na dvakrát se mu nepodařilo překonat Břízu.
33:10
Do brejku se dostal Jaroš, proti jeho střele zasáhla Břízova lapačka.
32:50
Druhá sparťanská formace se usadila v pásmu Slavie, Málek všechny nebezpečné pokusy kryl.
31:11
Slávistický Kolařík se představil nejprve v útoku střelou od modré a v zápětí výborným obranným zákrokem na polovině Slavie.
30:48
Po jedné šanci na obou stranách, Broš netrefil bránu a Dlouhý pálil nad.
30:08
Sparta zahrozila po delší době. Jakešova rána končí v Málkově lapačce.
29:29
Kolařík přisunul puk Supovi na levý kruh, jeho pokus kryl Bříza vyrážečkou.
28:30
Stále se hraje ve vysokém tempu, ale již ubylo šancí na obou stranách.
26:46
Z pravého kruhu pálil Vrbata, Málek stále bezchybný.
25:55
K sólu ve středním pásmu našlápl Klepiš, zastavil ho však Srdínko.
24:32
Srdínko se vrací, může být rád, že na trestné lavici vydržel celé 2 minuty. Slavia měla vytrvalý tlak, nejvíce aktivní byl obránce Novák dvakrát tvrdě pálil těsně vedle sparťanské branky, Hruška trefil tyč.
22:30
Sparta se bude bránit, za nedovolené bránění je vyloučen Srdínko.
21:16
Slavia vede 2:0. Po přihrávce Čermáka střílel z levého kruhu Antoš, Bříza máchl lapačkou do prázdna.
20:30
První útok domácích vedl Tomajko po pravé straně, ale nepovedla se mu přihrávka.
20:01
Začala 2. třetina.
20:00
Konec 1. třetiny. Úvod svižného utkání, bohatého na šance, patřil Spartě. Svou roli v počátečním sparťanském tlaku sehrála i dlouhá početní výhoda. Zhruba v polovině třetiny se hra vyrovnala a do mírnějšího tlaku se dostala Slavia, která dokázala v samotném závěru otevřít skóre. Utkání už v tuto chvíli přihlíží přes 7000 diváků, což je největší návštěva od začátku sezony.
19:59
Slavia střílí branku. Droppa napřáhl z levé strany a jeho pokus zastavila až síť sparťanské branky. Marně padal do střely Míka. Přihrávali Klepiš, Tomica
18:04
Tomajko vtipnou přihrávkou v útočném pásmu našel Tona, ten z levého kruhu pálil, ale Málek byl na svém místě.
17:15
Jakeš vybojoval na zadním mantinelu puk a pokoušel se Málka překvapit. Z velkého úhlu neměl proti gólmanovi Slavie šanci.
16:50
Slavia se ubránila, oba týmy hrají v plném počtu.
15:18
Začíná zkrácená přesilovka Sparty.
14:50
Síly na ledě se vyrovnají, za hákování je vyloučen Sup. Slavia měla v přesilovce dvě obrovské šance, ale v obou zazářil Bříza, Nejprve vychytal Supa, poté stoprocentní šanci Čermáka.
13:18
Sparta bude hrát znovu v oslabení, vyloučený je Jakeš za krosček.
12:52
Pokračuje slávistický tlak, pálili Antoš po Kadlecově přihrávce a Šaffer, ale Spartu drží Bříza.
11:41
Slavia podobně jako Sparta přesilovku nevyužila, do největší šance se dostal Kopecký, ale z poměrně výhodné pozice ještě přihrával Jarošovi, který už ale na puk nedosáhl.
09:41
Vyloučen sparťanský Procházka, Slavia bude mít přesilovku.
09:29
Po ubráněném oslabení hosté ožili, šanci měl Šaffer, po něm střílel Čermák, ale Bříza odolal. Další možnost měl Sup, ani on ale sparťanského brankáře nepřekonal.