Reportáž skončila 14. 4. 2007 20:00

SPARTA - PARDUBICE

Šesté finále hokejového play-off

08:30
Sparťanské snažení zastavilo postavení mimo hru. V posledních vteřinách jsme moc akcí neviděli.
07:56
Koma nahazoval před branku, ale Ondřej místo puku trefil Dubu do masky.
07:17
I Pardubice předvedly, že umí útočit. Pivkovu střelu však vyrazil brankář Duba.
06:59
Vykoukalovu střelu tečoval Hlinka nad branku.
06:21
Po vyhráném buly se Sparta držela v útočné třetině, ale střelu na Lašáka nevyslala. Pardubice se osvobodily jen za cenu zakázaného uvolnění.
05:48
Hlinka dokázal vystřelit přes dva obránce, ale Lašák si s pukem poradil.
04:46
Blažek objel branku, ale u prvé tyčky si prostor pohlídal Duba.
04:34
Pardubice jsou v plném počtu.
03:59
Sparta nezahálí. Vykoukalova střela skončila v lapačce pardubického brankáře. K dorážce už se připravoval Pilař.
03:36
Sparta vede 1:0. Kratěna trefil přesně mezi Lašákovy betony. Asistence Petr Ton.
03:00
Po Tonově přihrávce střílel z těžké pozice Hlinka. Puk pod Lašákem do branky neprocpal.
02:34
Sparta bude hrát proti třem. Sýkora si odpyká dvě minuty za hrubost.
02:22
Sýkora se v oslabení dostal až před Dubu. Trefil však jen jeho betony.
02:13
Pilařovu střelu z levého kruhu schoval Lašák pod lapačkou až napodruhé.
01:48
Sparta si zahraje první přesilovku. Šeda dostane dvě minuty za vražení na hrazení.
01:15
Stehlíkovo nahození od levého mantinelu vyrazil Lašák pravým betonem.
00:58
Začalo se opatrně. Hraje se především ve středním pásmu.
00:01
16:59
Utkání bude řídit rozhodcovská dvojice Minář, Šindler, na čarách jim budou pomáhat Bádal, Pouzar.
Dobré odpoledne, vítejte u sledování šestého finále mezi Spartou a Pardubicemi. Domácí mohou rozhodnout o zisku titulu. V sestavě jim chybí obránce Černoček, ale nahrazuje ho Karel Pilař, který celý rok kvůli problémům se srdcem nehrál. Za hosty nenastoupí klíčový bek Aleš Píša, jehož trápí třísla.