Utkání 9. kola hokejové extraligy

40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Konec třetiny. Sparta se ještě v závěru snažila dát gól, ale nepodařilo se jí to.
38:33
Sparta se ubránila. Budějovice měly tlak, ale až na pár střel se do šance nedostaly.
36:33
Budějovice si zahrají přesilovku. Havel si odpyká podražení. Budějovice po sérii vyloučení začaly hru vyrovnávat a znovu útočit. A hned první útok skončil faulem domácích.
35:11
Budějovice se ubránily i přes velkou snahu Sparty.
33:23
Budějovice jsou ve čtyřech.
33:11
Budějovice jdou do třech. Kotrla je vyloučený za podražení.
32:28
V oslabení se do nájezdu dostal Hudec. V rychlosti akorát vystřelil a trefil Dubův beton.
32:02
Šanci měl Petr Ton. Proháčkoval se mezi dvěma obránci a v pádu vystřelil. Turek puk chytil.
31:23
Sparta si zahraje další přesilovku. Mertl je vyloučený za podražení.
30:41
Budějovice se ubránily. Sparta si nedokázala vytvořit šanci ani tlak. Jedinou střelu na branku vyslal Petr Nedvěd od modré.
28:41
Sparta si zahraje přesilovku. Hudec si odpyká držení hole.
28:34
Budějovice zvyšují na 3:1. Budějovice šly do protiútoku. Šimánek na sebe navázal oba obránce a i v pádu dokázal nahrát Hřebejkovi. Ten šel sám na Dubu, udělal kličku do bekhendu a poslal puk pod horní tyčku.
27:30
Budějovice jsou po vstřeleném gólu v euforii a Spartu drží v obranném pásmu. Domácím teď dělal problémy čtvrtý útok. Duba Mertlovu střelu neviděl, vyrzil ji jen se štěstím.
26:18
Budějovice vedou 2:1. Toman s Hudcem si na modré přihrávali tak dlouho, až vyšachovali celou obranu i s brankářem Dubou. Hudec střílel do prázdné.
25:35
Budějovice si zahrají přesilovku. Vyloučený je Jaroslav Nedvěd za seknutí Vaka.
23:45
Druhá přesilovka Sparty. Sailer dostal dvě minuty za hákování.
22:58
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale chybí ji finální fáze. Jedinou pěknou akci za poslední minuty předvedl Vak, který si u pravého mantinelu obhodil obránce a trefil Dubův hrudník.