Rostislav Olesz na momentce z NHL

Rostislav Olesz na momentce z NHL | foto: AP

Mohl jsem to zlomit, litoval vítkovický navrátilec Olesz zmařené šance

• 4
Za stavu 2:2 měl hokejista Rostislav Olesz dvě gólové šance. Ani jednu neproměnil a Vítkovice, které posílil pouhý jeden den před startem extraligy, prohrály s Hradcem Králové 3:5.

„Start není ideální, prohráli jsme doma. Přál jsem si vyhrát,“ řekl útočník, který se do dresu Vítkovic vrátil po deseti letech.

Jak jste se cítil?
V první třetině jsem se trochu hledal, hlavně v načasování, pak už to bylo dobré.

Co podle vás rozhodlo?
Zlomové bylo i to, že jsem na konci druhé třetiny dostal před branku dvě pěkné přihrávky a ani jednu jsem nedokázal zakončit gólem, byla z toho jen tyčka. Bohužel ve třetí třetině jsme hned v prvním střídání dostali gól.