Diskuze

Proti Kladnu uspěli mladíci, teď nastoupí zkušení

Dnes proti ruskému vicemistru nastoupí zkušenější sestava, v úterý proti Kladnu dostali šanci mladí hokejisté ze širšího kádru extraligové Plzně. Ti soupeře zdolali, byť po první třetině prohrávali. Minutu před koncem utkání za stavu 3:2 Dobrovolný při power-play hostů vysunul Důrase a ten dal do prázdné branky.

Pingulator

11. 8. 2004 8:22
MF Dnes
Možná by si páni redaktoři mohli udělat pořádek v názvech klubů - Kladno včera hrálo a prohrálo s Chomutovem 1:4 a nikoliv s Plzní, se kterou hrála Kadaň. Když už děláte chyby, tak je, prosím, nepište do nadpisů článků, soudí to o vaší neznalosti a neprofesionalitě. Každý autor článku by si totiž měl po sobě příspěvek nejdříve přečíst, než ho dá do tisku!