Diskuze

Plzeňští na Slavii nestačili. Za takovou prohru se ale nestydíme, říká jejich kouč

Plzeňští přijeli na pražskou Slavii hrát hokej. Odvezli si lichotky od domácích, na body to ale nestačilo. Trefa slávisty Romana Červenky tři a půlminuty před koncem rozhodla o výhře Pražanů 4:3. Západočeši mohou žehrat na neproměněné šance i vlastní chyby v obraně.
P

pako_z_letne

23. 9. 2009 18:13
plzen je banda vulgarnich odpadku

a k tomu jeste nesoudnych bl*bu, hrat pul tretiny presilovku, tak to bylo ok. pokud hraje presilovku slavka, neni to ok. ze maj misto golmana diru, co ze 4 strel pusti 2, to je otazka pro majitele a trenera a to, neumi trefit puk pred prazdnou jakbysmet. jelinek byl vzdycky zhulenej, a tot je jen dukaz. machri z plzne, co maj misto kanadanu tvarohovy makety, co se neumi ani prat.

0 0
možnosti
MP

MPík

23. 9. 2009 14:11
Proč probůh brečíte???

Cituji "Kromě zklamání z vlastní střelecké nemohoucnosti zbyla Plzeňským už jen hořkost z výkonu rozhodčích. Probublala z výroků Jelínkových i Strakových.  "Jeli jsme do Prahy s tím, že do desáté minuty budeme dvakrát vyloučení, to se taky stalo. Byl z toho počáteční tlak a soupeř ho využil k prvnímu gólu," posteskl si trenér."

Tak mi nedalo a koukl jsem na statistiky posledních 5 zápasů Slavie s Plzní (březen 2009). Ať do těch statistik koukám jak koukám, nikde ani náznak něčeho, co by mělo slova z Plzni podporovat. Sorry. Na základě čeho ona vyloučení čekali netuším. Jen jako dlouholetý hokejový fanda vím, že dvě vyloučení do do 10. minuty jsou v každém druhém zápase....