Sýkora v oslabení předvedl bleskový únik po pravém křídle, Hübl ale jeho ránu z kruhu vykopl betonem.
17:02
Už se opět hraje. Vyloučen Rolinek za podražení.
16:08
Zápas přerušila neplánovaná přestávka, během které rozhodčí opravují díru v ledu.
13:55
Litvínov je v plném počtu. Pardubicím se v přesilovce nevedlo, téměř Hübla neohrozily.
11:55
Pardubice si zahrají první přesilovku zápasu. Za faul na Lašáka dostává dvě minuty za nedovolené bránění Reichel.
10:15
Do ideální střelecké pozice se dostával Andrašovský, v rozhodující chvíli mu ale puk sjel z hole, a tak Hübla neohrozil.
08:12
PARDUBICE VSTŘELILY BRANKU! Pardubice bleskově odpovídají! Po Rolinkově přihrávce se před Hübla prodral BLAŽEK a zakončil elegantně blafákem do forhendu - 2:1.
07:56
LITVÍNOV VSTŘELIL BRANKU! Hosté vyrovnávají po chybě brankáře Lašáka, který nezachytil Gýnovo nahození a JÁNSKÝ puk pohodlně doklepl do odkryté branky - 1:1.
07:02
Litvínovu se zatím přesilovka příliš nedaří. Naopak ve vlastním oslabení v situaci dva na dva zakončoval z levého kruhu Blažek, Hübl byl ale pozorný.
05:51
Koukal vyloučen za nedovolené bránění.
05:05
Druhý útok Pardubic si vytvořil tlak. Brankář Hübl čelil třem střelám, z nichž nejnebezpečnější byla rána Snopka od modré.
01:42
PARDUBICE VSTŘELILY BRANKU! Čáslava od vlastní branky našel najetého SÝKORU ve středním pásmu. Ten svůj typický brejk zakončil tvrdou ranou po ledě z pravého kruhu a prostřelil Hübla - 1:0.
01:18
Po Píšově zaváhání se velké šanci před bránou objevil Reichel, ale zamířil vedle.
00:16
První střelu zápasu vyslal na Lašáka Jenáček, z mírného úhlu ale brankáře nepřekvapil.