Reportáž skončila 30. 11. 2007 20:37

PARDUBICE - KLADNO

26. kolo hokejové 02 extraligy

45:39
Hosté se ubránili. Pardubický zmar při při přesilovce vyvrcholil, když Somík nahrával na modrou, kde byl ale pouze čárový rozhodčí.
44:19
Snopkovo nahození končí u Orcta, Rolinek puk netečoval.
43:30
Přesilovka Pardubic. Za podražení je vyloučen Schnabel.
43:21
Pucher nahrál mezi ruhy zcela volnému Somíkovi, ten ale minul.
42:58
Tomajko ve středním pásmu sebral uk Sýkorovi, zatáhl kotouč do pásma, nahrál Kazatelovi. Jeho rána ale končí v Lašákově lapačce.
42:30
Po úvodních šancích se hra zklidnila.
40:45
Do brejku se dostal Gardoň, jeho střela ale končí v Lašákově lapačce.
40:34
Rolinkova rána od levého hrazení konči v Orctově lapačce.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. V době, kdy se hosté vymanili z tlaku a měli šance, dokázali domácí v přesilovce vyrovnat. Ale neradovali se dlouho, Lašák totiž hned za půl minutky pustil Gulašovo nahození a hosté opět vedou.
39:50
Šance na obou stranách. Nejprve Schnabel horko těžko ubránil a nepustil do brejku Sýoru, na druhé straně Lašák nepropustil Paterovu bombu z levého kruhu.
39:18
Domácí se vrhli do útoku. Pucher získal puk ve středním pásmu, ale nahrávku namířil přesně mezi najíždějícího Somíka a Nikolova.
37:45
Hosté se opět ujímají vedení - 1:2. Gulaš nahodil ze středního pásma a k pekvapení všech puk skončí za Lašákovými zády. Domácí gólman se musí pod maskou červenat.
37:15
Domácí přesilovku rychle využívají. Snopek od pravého mantinelu nabil Sýkorovi, který se z levého kruhu trefil první.
37:00
Přesilovkla Pardubic. KLadno je potrestáno za příliš mnoho hráčů na ledě.
36:40
Lašák zachránil domácí od pohromy. Gulaš s Procházkou najížděli dva na jednoho. Gulašova žabka spadla Procházkovi na hůl, Lašák ale utěsnil prostor u pravé tyče, kam Procházka mířil a puk vyrazil.
34:26
Na Lašákovu branku zprava najížděl Nedvěd, vyhnul se obránci, snažil se udělat kličku Lašákovi, což se mu povedlo, ale pálil už z nulového úhlu a namířil jen do brankové konstrukce.
33:52
Paterova formace si několikrát vyměnila puk za Lašákovou brankou. Nakonec pálil z pravého kruhu Pavlas, ale puk končí v Lašákově moci, Pavlas puk nezvedl a Lašák ho vleže zastavil.
33:16
HOsté se dostali pod tlak Hlinkova útoku. Puk ale putoval po rozích jejich obraného pásma a nakonec hru přerušilo zakázané uvolnění.
32:35
Kallova bomba z pravého kruhu končí po efektním máchnutím v Lašákově lapačce. Předtím se na druhé straně snažil z rohu do střelecké pozice protlačit Bláha, ale v kontaktu s protihráčem podklouzl.