20:01
20:00
Konec první třetiny.
19:43
Vítkovice se ubránily, jsou ve čtyřech. Měly ale plné ruce práce. Litvínovští drželi útočné pásmo, často ale místo střelby zbytečně kombinovali.
18:09
Litvínovští jsou v tlaku, a navíc budou hrát další dvojnásobnou přesilovku. Kuboš dostal dvě minuty za zdržování.
17:43
Hosté budou hrát opět oslabeni. Po menší šarvátce je vyloučen Irgl za sekání.
16:52
Po závaru za brankou puk opět skončil mimo hrací plochu a diváci se dožadovali vyloučení, píšťalka rozhodčího ale zůstala němá.
15:42
Litvínov je v tlaku. Ovčačík musel vyhodit puk přes mantinel a je vyloučen za zdržování.
15:05
Velká šance i na druhé straně. Benda nadvakrát střílel z otočky z prosotru mezi kruhy, ale Pinc odolal.
14:10
Vítkovice si až teď na chvíli vytvořily tlak, do rychlého protiútoku ale ujel Kubinčák. Zkusil zakončil kličkou do bekhendu, puk však dostatečně nezvedl.
13:00
Šlégr naskočil zpět do hry. Stejně jako při přesilovce 5 na 3 se hostům nedařilo ani při klasické převaze.
12:20
Litvínovští jsou již ve čtyřech. Vítkovicím se dvojnásobná přesilovka vůbec nepovedla, domácí se bránil ukázkově a dařilo se jim vyhazovat puk.
11:00
Domácí se budou skoro minutu a půl bránit dvojnásobné přesile. Vyloučen Šlégr za zdržování hry.
10:20
Vítkovice si zahrají první přesilovku. Vyloučen L. Poživil za hákování.
08:00
LITVÍNOV VSTŘELIL BRANKU! Při přesilovce branku obkroužil Reichel a poslal brankovištěm přihrávku na KUBINČÁKA u levé tyče. Ten trefil odkrytou branku, Pinc se nestihl přemístit - 1:0.
06:16
Vyloučen Ovčačík za hákování.
06:10
Šlégr dostal na modrou čáru ideální přihrávku, ránu ale Pinc vyrazil. Kubinčák ještě dorážel, ale trefil jen brankáře.
06:00
Branda objel branku a nahrál na modrou čáru Prorokovi. Jeho příklep ale Pinc vyrazil.
05:02
Jánský s Trávníčkem ujeli do přečíslení dva na jednoho. Jánský ale prováhal ideální okamžik pro přihrávku a obránce mu do ní lehl.
04:39
Vítkovce začínají hrát aktivně.
02:49
Domácí si teď vytvořili tlak, jako kdyby stále hráli přesilovku. Dvě šance měl Reichel, nejprve se snažil na Pince vyzrát kličkou, pak nahrával na modrou čáru Kubinčákovi. Ten ale trefil jen brusle jednoho z obránců.