Reportáž skončila 19. 1. 2007 20:15

LITVÍNOV - SPARTA

Utkání hokejového extraligy

52:53
Litvínov vyrovnává. Kubinčák se z prostoru mezi kruhy trefil přesně do horního růžku. Asistence Reichel.
52:46
Kubinčákovu střelu z leva se snažil dorážet Hranáč, ale k puku se nedostal.
52:22
Přesilovka Litvínoova. Stehlík je vyloučený za nedovolené bránění.
50:57
Sparta v plném počtu. Litvínov nic nepředvedl.
48:26
Skuhrovec z prostoru mezi kruhy jen těsně minul branku.
48:57
Přesilovka Litvínova. Netík si odsedí držení.
48:37
Litvínov se snaží, ale jeho útoky nejsou vůbec nebezpečné. Utkání sleduje 6212 diváků.
46:03
Sparta vede 4:3. Litvínov ztratil v útočné třetině puk. Protiútok zakončil přehozením litvínovského brankáže Kratěna. Asistence Netík.
45:02
Litvínovský nápor zakončil střelou z prostoru mezi kruhy Lukeš. Puk těsně minul levou tyčku.
43:47
Litvínov je v plném počtu. Sparta si vážnější šanci nevytvořila.
41:43
Přesilovka Sparty. Za podražení Langhammera je vyloučený Poživil.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. Sparta v přesilovce tlačí. Čtyřikrát pálil Vykoukal, dorážet se snažil Hanzlík.
38:17
Přesilovka Sparty. Sklenička si odsedí sekání.
36:03
Sparta je v plném počtu. Povedenou litvínovskou přčsilovku zakončila střela Bendy do Dubovy lapačky.
35:00
Střelu Nikolova se snažili dorážet Kubinčák s Reichlem. Ale Sparta se dokázala osvobodit a puk vyhodit.
34:03
Přesilovka Litvínova. Stehlík je vyloučený za sekání.
33:49
V první třetině nestíhal tempo Litvínov. Teď je pozadu Sparta. Z tlaku domácích se dokázala vymanit jen za cenu zakázaného uvolnění.
33:18
Sparta je v plném počtu. Litvínov sehrál přesilovku aktivně, ale gólově se neprosadil.