Finále play-off, 3. zápas

31:05
Zakázané uvolnění Slavie. V hale je bouřlivá atmosféra.
30:46
Síly na ledě se na dvě minuty vyrovnají. Řezníčka u mantinelu tvrdě dohrál Klepiš, který byl předtím sám tvrdě atakován. Situaci zřejmě neunesl.
29:44
Zakázané uvolnění Slavie.
29:13
Přesilovka Slavie. Trest na 2+2 minuty dostává Kraft. Podle televizních záběrů Supa trefil Polák, rozhodčí se přehlédli. Emoce v hledišti: "peníze, peníze," skandují diváci.
29:13
Vary zatlačily soupeře do pásma. Sup dostal úder hokejkou do hlavy.
28:25
Vondrka prováhal ideální moment k přihrávce zpoza branky na Klepiše, slávistický centr pak pálil zprava z úhlu. Mensator kryje.
27:30
Slavii se tato přesilovka vůbec nepovedla.
25:30
Vary se budou znovu bránit. Kraft trefil v rohu Bednáře rukou do hlavy a je vyloučen za hrubost.
24:45
Micka pálil z pravého kruhu, ale těsně minul a od boční konstrukce se puk odrazil do ochranné sítě.
23:21
Přesilovka Slavie. Brňák zasáhl vysokou holí soupeře do obličeje.
22:20
Micka se z pravého křídla dral před Mensatora, slávistickému útočníkovi čistě vypíchl puk Němec.
21:30
Slavia se v přesilovce neprosadila. Žižkovu střelu od modré Mensator před dotírajícími slávisty přikryl.
20:01
Byla zahájena 2. třetina. Slavia má ještě 90 vteřin přesilovku.
20:00
Konec 1. třetiny. Vary sice dobře začaly a vedly, ale Slavia díky Bednářově výpadu v oslabení vyrovnala a pak strhla vedení na svoji stranu.
19:30
Přesilovka Slavie. Sup u mantinelu atakoval Procházku, který evidentně skočil proti hrazení a je vyloučen za nafilmovaný pád.
19:14
Slavia se ubránila. Domácím tato přesilovka vůbec nesedla. Slávisté bez potíží vyhazovali puk.
17:14
Přesilovka Varů. Po sérii ostrých zákroků se vylučuje. Pecha podrazil Micka.
15:51
Nápor Karlových Varů. Na Dobroňovu střelu si ale Svoboda dobře povyjel a vyrazil ji. Zakázané uvolnění hostů.
14:21
Slavia vede 2:1. V rychlém protiútoku pálil od pravého hrazení Hruška, Mensator puk vyrazil jen před sebe, kde byl nejrychleji ČERVENKA a puk dorazil do karlovarské klece.