Diskuze

Vítkovické trápení: gól v poslední minutě a zase prohra. Plzeň vyhrála

Úterní dohrávka 10. kola ještě víc prohloubila zmar hokejových Vítkovic. Ostravané prohráli v extralize podeváté v řadě, Litvínov rozhodl o venkovní výhře 3:2 až Kubátovým gólem v čase 59:13. Liberec v domácí premiéře nového trenéra Rostislava Čady podlehl Plzni 1:2.

Nechápu, jak může trenér veřejně kritizovat vlastního hráče, kterej bránil gólmana 8-o8-o8-o To je snad hokejovej zákon. Ta Kovářova reakce mi nepřišla nijak přehnaně hrubá, Zeman se tam skácel, jak podťatej. A ti pruhovaní kašpaři by už se taky mohli domluvit, jak se v tý lize bude pískat. V 99 % tohle rozhodčí trestat nebude nebo alibisticky vyloučí oba...

1 2
možnosti

Je pravda, že když jsem se na to díval znovu, byly 2 minuty jen pro Kováře celkem necitlivé a Zeman šel k zemi víc než ochotně.

Na druhou stranu trenérovi asi vadí i to, že tohle není poprvé, co v téhle sérii proher přicházíme o body díky vyloučení v posledních minutách. Prostě agresivně bránit brankáře v kritické chvíli je riziko, které se tentokrát nevyplatilo.

0 0
možnosti

vidim to ze v pristim kole jdou vitkovice na dno tabulky a letos do baraze. jak rad bych je tam videl

1 8
možnosti

vidim to jeste na posledni prohru a nastup hadamczika... netvrdim, ze s tim souhlasim ci nesouhlasim. pouze mi to prijde jako logicke vyusteni dane situace

3 0
možnosti

T20o56m36á44š 89Č72e67c57h

21. 10. 2014 21:41

Lojza není a nikdy nebyl zachránce,to jen u nás se to tak u repre stavělo. růža nebo Lojza.

2 1
možnosti

Myslím,že to Kovář po dnešku neustojí.Úplně zbytečný,školácký faul.

2 1
možnosti

Ano, podobný názor mám i já. A tak nechápu, za co to mínus.

3 2
možnosti

J42a53n 81K44r95u27p29k53a

21. 10. 2014 20:08

Skoda Vitek. To je ted neskutecna smula :-( Ale herne je to lepsi a lepsi R^ To pude R^

4 0
možnosti

T16o93m95á44š 17Č67e77c52h

21. 10. 2014 20:13

Právě, že se připravujete asi na nás, Třinec.

1 0
možnosti

Dobře jim tak. Vítky vědí, že beci jsou slabí a brankář nepodrží, a stejně obránce udělá v 58. min zcela zbytečný faul. Zasloužených 0 bodů!