VÍTKOVICE - ZLÍN

23:00
Začátek třetiny je mdlý, namísto šancí létají na ledě nepřesné přihrávky
21:24
Zlínská přesilovka trvala jenom dvacet pět vteřin, nyní ji přeruší vyloučení Pivka za podražení
20:59
Domácí se pokusí přestát oslabení, na trestnou lavici míří Philipp. Provinil se nedovoleným bráněním
20:01
Začala druhá třetina
20:00
Skončila první část zápasu. Poslední šanci před přestávkou měl zlínský Ministr, tefil jenom dobře postaveného Trvaje
18:30
Rychlý útok založili v hloubi vlastní obrané třetiny zlínští, vyznamenal se opět druhý útok. Balaštík přihrál Leškovi, přesně cílený puk ale vyrazil Trvaj ramenem
17:20
Kaděra na sebe vylákal dva hráče a uvolnil tak Selingra. Hudáček ale přichystal střele do cesty beton
16:19
Vítkovice mají převahu. Procházka měl slibnou příležitost, z těsné blízkosti ale nezakončil přesně, Hudáček jeho pokus kryl
14:39
Přesilovky domácí nevyužili, hraje se v plném počtu
12:39
Domácí si šanci v přesilovce nevytvořili, naopak se doposud spíš přání. Balaštík ale zahrál vysokou holí a jejich početní výhoda se na 49 vteřin zdvojnásobí
11:28
Hučko hákoval Ivana a domácí hrají dvouminutovou přesilovku
08:20
Hraje se rychlý hokej, přerušuje se málo. Brankáři ale po úvodních bleskových gólech nyní spíše odpočívají, šancí je málo
05:09
Vítkovice - Zlín 1:2 Blaťák vystřelil od modré přes hradbu těl, gólman Trvaj na puk neviděl. Naopak střela jakoby měla oči, zapadla přesně do sítě
04:19
Vítkovice - Zlín 1:1 Moravec rozjel rychlou akci a zakončil tvrdou střelou. Hudáček puk jenom vyrazil a do prázdné branky doklepl s přehledem Martin Procházka
04:04
Ministr vystřelil z úhlu, Trvaj třetí střelu zápasu s přehledem kryl
01:28
Vítkovice - Zlín 0:1 Pivko přihrál volnému Leškovi před branku, ten blafákem přelstil Tvraje a Zlín vede