Spartak tak prohrál čtvrtý z pěti zápasů. Jedinou výhru v tomto období si překvapivě připsal v sobotu v Jekatěrinburgu, který dnes po sérii osmi úvodních vítězství ztratil body podruhé za sebou. V duelu nejlepších týmů konferencí podlehl Avtomobilist s Jakubem Kovářem v brance 0:1 v prodloužení na ledě Viťazu Moskevská oblast.
Zápas ukončil v 63. minutě v přesilovce střelou z bezprostřední blízkosti Arťom Švec-Rogovoj. Kovář zakončil zápas s 30 zákroky, hrdinou utkání byl nicméně jeho protivník Alexandr Samonov v brance Viťazu, který zlikvidoval 43 střel nejlepšího týmu Východu.
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazaň 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 31:22 | 17 |
2. | Jekatěrinburg 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 39:27 | 14 |
3. | Magnitogorsk 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 20:15 | 12 |
4. | Čeljabinsk 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 20:18 | 10 |
5. | Nižnij Novgorod 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 28:34 | 8 |
6. | Nižněkamsk 9 | 2 | 1 | 0 | 6 | 18:33 | 6 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 32:17 | 18 |
2. | Ufa 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 38:30 | 16 |
3. | Novosibirsk 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 32:35 | 9 |
4. | Barys Nur-Sultan 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 16:19 | 7 |
5. | Chabarovsk 11 | 1 | 1 | 1 | 8 | 18:42 | 5 |
6. | Kunlun Red Star 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 13:31 | 3 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 29:24 | 14 |
2. | Čerepovec 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 18:21 | 11 |
3. | Spartak Moskva 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 22:30 | 9 |
4. | Viťaz Podolsk 9 | 2 | 2 | 0 | 5 | 28:26 | 8 |
5. | Jokerit Helsinky 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:7 | 6 |
6. | HK Soči 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12:26 | 5 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 28:14 | 15 |
2. | Dinamo Minsk 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 32:27 | 14 |
3. | Dynamo Moskva 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 29:23 | 13 |
4. | Jaroslavl 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 18:12 | 8 |
5. | Dinamo Riga 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11:15 | 3 |
23:07 R. Hanzl (Rylov, Fjodorov)
25:03 Kulik (Kokarev, Nikoncev)
37:34 Sošnikov (Hartikainen, Omark)
43:32 Omark (Larsen, Hartikainen)
48:54 Larsen (Baranov, Manninen)
58:46 V. Žarkov
Chomčenko (J. Hudáček) – Hersley, Rylov (A), D. Višněvskij, Gončarov, Nikišin, Kulik, Trišin – Karsums, Juňkov, Daugavinš – Fjodorov, R. Hanzl, Chochlačov – Kokarev, Stoljarov (A), Nikoncev (C) – Cyplakov, Šaškov, Talalujev – Leščenko.
Metsola (Karejev) – Panin (C), Larsen, Ar. Sergejev, Arzamascev, Lisovec, Pašnin, Muchamadullin, A. Semjonov – Hartikainen, Manninen, Omark (A) – Amirov, Burmistrov, Sošnikov – Baranov, Kartajev, Kugryšev – M. Majorov, Kadějkin, V. Žarkov (A).
Rozhodčí: Naumov, Hribik – Sadovnikov, Šeljanin
Počet diváků: 7 877
14:48 D. Iljin (Urakov)
27:28 Varnakov
30:36 Schroeder (Žafjarov, Aljajev)
61:06 Šenfeld (Ch. Genoway, Tichomirov)
14:25 Pulkkinen (A. Kosticyn, Prince)
46:53 Kovyršin (A. Kosticyn)
48:04 Paré (Pulkkinen, Gragnani)
Tichomirov (Lindbäck) – Barancev, Orlov, Genoway, Mišarin, Volčenkov, Aljajev – Varnakov, Schroeder, Žafjarov – Šenfeld, Bočarov, Bělevič – Howden, Szczechura, Urakov – Gončaruk, Iljin, Věrjajev.
Enroth (Osipkov) – Gragnani, Jerjomenko, Gotovec, Jevenko, Ďukov, Děrjabin, Znacharenko – A. Kosticyn, Paré, Prince – Kogaljov, Pulkkinen, Shore – Děmkov, Martynov, Stěpanov – Kovyršin, Kitarov, Feoktistov – Kazjanin.
Rozhodčí: Bukin, Lavrenťjev – Kanifadin, Parikov
Počet diváků: 5 300
07:54 Vj. Ušenin (Vl. Ušenin, A. Lazarev)
25:03 Gorškov (A. Lazarev)
59:03 V. Vasiljev
46:08 Ljungh (Almqvist, Lalonde)
47:57 Glazačev
Langhamer (46.–47. Alikin) – Jordán, Vitásek, V. Vasiljev, Kondratěv (A), Kamalov, Turbin, Alexandrov (C) – Fajzullin, T. Zohorna, H. Zohorna – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, A. Lazarev – Gorškov, Kapiturov (A), Ruděnkov – Jazkov, Železkov, Kacuba.
Krasotkin – Almqvist, Lalonde, Kozlovskij, Miščenko, Ďakov, Bobrjašov, Ibatullin, Ostrovskij – Bakoš (A), Ljungh, Vicharev – V. Butuzov, J. Petrov, Lomako (A) – K. Voronin (C), Mereskin, Glazačev – Zajcev, V. Strelcov, Lisin.
Rozhodčí: Beljajev, Morozov – Kuprijanov, Nikolajev
Počet diváků: 4 923
62:04 Švec-Rogovoj (V. Lajunen, A. Sjomin)
Samonov (I. Ježov) – Jeřábek, Katičev, V. Lajunen, Golovkov, Šinkevič, Voronkov, Pylenkov – A. Sjomin (C), Švec-Rogovoj, Makejev – Laričev, M. Aaltonen (A), Grebenščikov – Arťuchin (A), Mons, P. Černov – Mojsejev, A. Ševčenko, Koltygin – Petrakov.
Jakub Kovář (Gross) – Alexej Vasilevskij, I. Višněvskij, D. Bodrov (A), Mamkin, Trjamkin, Berezin, Valitov – Dawes (C), Macek, Litovčenko – Sexton, Holland, Platt (A) – Mozer, Obidin, Kučerjavenko – Dacjuk, Bělousov, Ovčinnikov – Chripunov.
Rozhodčí: Bondar, Gofman – Goljak, Novikov
Počet diváků: 4868