Kvapil po více než měsíčním střeleckém půstu dal obě branky ve druhé třetině, ve které se Dynamo trefilo celkem čtyřikrát. Ve 27. minutě upravil český útočník na 3:0 a o tři minuty později svým pátým zápasem v sezoně dokonce na 5:0.
CSKA duel nevzdal a v poslední části dokázal snížit až na 4:5. Vyrovnat však již nezvládl, při power-play uzavřel skóre trefou do prázdné branky Švéd Nicklas Bäckström. Hokejisté CSKA prohráli po sérii pěti vítězství.
Čáslava vyrovnal v 24. minutě na 2:2, ještě v závěru druhé třetiny však rozhodl o vítězství domácí Jugry Igor Skorochodov, jenž završil hattrick.
Český bek navázal na svůj nedávný premiérový gól v sezoně, který vstřelil v minulém týdnu v duelu s Jekatěrinburgem.
Útočník Jan Bulis přispěl jednou asistencí k vítězství Čeljabinsku nad Spartakem Moskva 4:0. Jeho tým dál stíhá lídra Východní konference Omsk, který si výhrou 4:2 nad Čechovem udržel dvoubodový náskok.
Výsledky KHL:
Omsk - Viťaz Čechov 4:2
Barys Astana - Dinamo Minsk 7:2
Čeljabinsk - Spartak Moskva 4:0 (Bulis 0+1)
Jekatěrinburg - Dinamo Riga 1:3
Magnitogorsk - Doněck 1:2
Ufa - Novokuzněck 3:2
Chanty-Mansijsk - Čerepovec 3:2 (za hosty Čáslava 1+0)
Kazaň - Chabarovsk 4:3
Nižněkamsk - Novosibirsk 2:0 (Netík 1+0, Koukal 0+1)
CSKA Moskva - Dynamo Moskva 4:6 (za hosty Kvapil 2+0, Novák 0+1) Petrohrad - Nižnij Novgorod 1:0
Východní konference
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Kazaň | 34 | 18 | 4 | 6 | 6 | 104:72 | 68 |
2. | Omsk | 34 | 16 | 8 | 4 | 6 | 103:83 | 68 |
3. | Čeljabinsk | 33 | 19 | 2 | 5 | 7 | 103:72 | 66 |
4. | Magnitogorsk | 33 | 18 | 0 | 9 | 6 | 110:75 | 63 |
5. | Ufa | 34 | 14 | 5 | 5 | 10 | 101:93 | 57 |
6. | Nižněkamsk | 33 | 11 | 7 | 5 | 10 | 95:97 | 52 |
7. | Novosibirsk | 33 | 13 | 4 | 4 | 12 | 76:79 | 51 |
8. | Barys Astana | 33 | 14 | 1 | 6 | 12 | 104:97 | 50 |
9. | Novokuzněck | 33 | 11 | 3 | 4 | 15 | 89:99 | 43 |
10. | Chanty-Mansijsk | 33 | 10 | 5 | 2 | 16 | 91:107 | 42 |
11. | Chabarovsk | 34 | 9 | 2 | 1 | 22 | 79:100 | 32 |
12. | Jekatěrinburg | 34 | 5 | 1 | 7 | 21 | 71:124 | 24 |
Západní konference
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Dynamo Moskva | 33 | 20 | 6 | 1 | 6 | 107:71 | 73 |
2. | Jaroslavl | 33 | 16 | 8 | 0 | 9 | 86:68 | 64 |
3. | Petrohrad | 32 | 21 | 1 | 2 | 8 | 117:84 | 67 |
4. | CSKA Moskva | 33 | 16 | 7 | 0 | 10 | 96:72 | 62 |
5. | Čerepovec | 33 | 11 | 5 | 5 | 12 | 80:78 | 48 |
6. | Lev Praha | 32 | 14 | 1 | 3 | 14 | 79:79 | 47 |
7. | Slovan Bratislava | 32 | 12 | 4 | 3 | 13 | 76:83 | 47 |
8. | Doněck | 34 | 10 | 6 | 4 | 14 | 85:98 | 46 |
9. | Nižnij Novgorod | 32 | 12 | 1 | 5 | 14 | 92:93 | 43 |
10. | Viťaz Čechov | 33 | 6 | 7 | 6 | 14 | 83:94 | 38 |
11. | Dinamo Minsk | 33 | 8 | 5 | 4 | 16 | 79:111 | 38 |
12. | Atlant Mytišči | 33 | 9 | 3 | 4 | 17 | 78:92 | 37 |
13. | Spartak Moskva | 33 | 7 | 3 | 5 | 18 | 73:103 | 32 |
14. | Dinamo Riga | 33 | 8 | 3 | 2 | 20 | 69:102 | 32 |
Poznámka: Na prvních dvou místech jsou vedoucí týmy divizí.
Slovensko
Výsledky:
Poprad - Skalica 4:8
Banská Bystrica - Žilina 3:1 (za domácí Richter 0+1)
Trenčín - Nitra 2:1
Košice - Zvolen 7:4 (za hosty Brabenec 0+1)
Piešťany - Martin 2:4
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Zvolen | 30 | 23 | 2 | 2 | 3 | 127:78 | 75 |
2. | Nitra | 30 | 15 | 5 | 2 | 8 | 100:73 | 57 |
3. | Košice | 30 | 16 | 2 | 2 | 10 | 112:73 | 54 |
4. | Piešťany | 30 | 13 | 2 | 7 | 8 | 77:69 | 50 |
5. | Skalica | 30 | 13 | 2 | 2 | 13 | 108:115 | 45 |
6. | Banská Bystrica | 30 | 12 | 4 | 1 | 13 | 84:95 | 45 |
7. | Poprad | 30 | 11 | 3 | 3 | 13 | 99:94 | 42 |
8. | Trenčín | 30 | 10 | 4 | 4 | 12 | 90:88 | 42 |
9. | Martin | 30 | 8 | 4 | 2 | 16 | 70:101 | 34 |
10. | Žilina | 30 | 8 | 1 | 4 | 17 | 79:106 | 30 |
11. | Slovensko 20 | 20 | 2 | 0 | 0 | 18 | 34:88 | 6 |
Finsko
Výsledky:
IFK Helsinky - Hämeenlinna 4:2
Jokerit Helsinky - Kärpät Oulu 6:5 (za hosty Huml 0+1)
Jyväskylä - SaiPa Lappeenranta 3:0
KalPa Kuopio - Ilves Tampere 2:1 po sam. nájezdech
Lukko Rauma - Ässät Pori 2:1
Tappara Tampere - TPS Turku 3:1
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jokerit Helsinky | 31 | 15 | 5 | 4 | 7 | 93:80 | 59 |
2. | KalPa Kuopio | 31 | 13 | 6 | 5 | 7 | 89:73 | 56 |
3. | Jyväskylä | 30 | 16 | 2 | 3 | 9 | 89:72 | 55 |
4. | SaiPa Lappeenranta | 30 | 14 | 4 | 3 | 9 | 83:86 | 53 |
5. | Kärpät Oulu | 30 | 13 | 5 | 3 | 9 | 97:74 | 52 |
6. | Hämeenlinna | 30 | 10 | 8 | 3 | 9 | 86:74 | 49 |
7. | Tappara Tampere | 31 | 13 | 3 | 4 | 11 | 92:84 | 49 |
8. | IFK Helsinky | 30 | 12 | 1 | 5 | 12 | 76:76 | 43 |
9. | Blues Espoo | 30 | 11 | 2 | 5 | 12 | 84:87 | 42 |
10. | Ässät Pori | 29 | 10 | 5 | 1 | 13 | 82:70 | 41 |
11. | Lukko Rauma | 30 | 12 | 1 | 3 | 14 | 73:83 | 41 |
12. | TPS Turku | 29 | 7 | 5 | 6 | 11 | 72:83 | 37 |
13. | Pelicans Lahti | 30 | 6 | 3 | 3 | 18 | 77:110 | 27 |
14. | Ilves Tampere | 29 | 5 | 3 | 5 | 16 | 61:102 | 26 |
Liga EBEL
Výsledky 28. kola:
Dornbirn - Znojmo 1:6 (0:1, 0:3, 1:2)
Lublaň - Záhřeb 3:2 v prodl.
Innsbruck - Salcburk 1:4
Székesfehérvár - Linec 3:2
Štýrský Hradec - Klagenfurt 4:2
Villach - Vídeň 2:1
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Vídeň | 28 | 18 | 3 | 7 | 86:61 | 39 |
2. | Záhřeb | 28 | 17 | 4 | 7 | 95:75 | 38 |
3. | Villach | 28 | 17 | 2 | 9 | 115:93 | 36 |
4. | Štýrský Hradec | 28 | 16 | 4 | 8 | 98:87 | 36 |
5. | Székesfehérvár | 28 | 16 | 3 | 9 | 99:89 | 35 |
6. | Linec | 28 | 17 | 1 | 10 | 98:89 | 35 |
7. | Znojmo | 28 | 15 | 4 | 9 | 102:92 | 34 |
8. | Klagenfurt | 28 | 15 | 2 | 11 | 82:86 | 32 |
9. | Salcburk | 28 | 12 | 3 | 13 | 104:87 | 27 |
10. | Lublaň | 28 | 12 | 2 | 14 | 81:94 | 26 |
11. | Dornbirn | 28 | 9 | 3 | 16 | 85:114 | 21 |
12. | Innsbruck | 28 | 4 | 3 | 21 | 66:144 | 11 |
Německo
Výsledky 25. kola:
Augsburg - Wolfsburg 3:4
Hamburk - Kolín nad Rýnem 7:1
Ingolstadt - Düsseldorf 5:0
Iserlohn - Eisbären Berlín 4:3 v prodl.
Krefeld - Hannover 6:3
Mnichov - Norimberk 3:0
Straubing - Mannheim 2:0
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Mannheim | 27 | 14 | 2 | 2 | 9 | 85:68 | 48 |
2. | Hamburk | 25 | 14 | 1 | 2 | 8 | 81:60 | 46 |
3. | Kolín nad Rýnem | 24 | 13 | 3 | 0 | 8 | 78:65 | 45 |
4. | Eisbären Berlín | 26 | 12 | 2 | 3 | 9 | 95:78 | 43 |
5. | Krefeld | 25 | 10 | 5 | 2 | 8 | 74:62 | 42 |
6. | Ingolstadt | 25 | 11 | 3 | 2 | 9 | 79:68 | 41 |
7. | Straubing | 25 | 13 | 0 | 0 | 12 | 61:60 | 39 |
8. | Augsburg | 25 | 12 | 1 | 1 | 11 | 62:73 | 39 |
9. | Hannover | 24 | 10 | 3 | 2 | 9 | 64:65 | 38 |
10. | Norimberk | 25 | 9 | 1 | 5 | 10 | 80:84 | 34 |
11. | Mnichov | 25 | 9 | 1 | 3 | 12 | 54:60 | 32 |
12. | Iserlohn | 23 | 9 | 1 | 2 | 11 | 60:75 | 31 |
13. | Düsseldorf | 26 | 4 | 4 | 4 | 14 | 59:91 | 24 |
14. | Wolfsburg | 25 | 6 | 2 | 1 | 16 | 58:81 | 23 |
Švýcarsko
Výsledky:
Bern - Ambri-Piotta 1:0
Biel - Rapperswil 6:3
Davos - Lugano 8:1 (Sýkora 0+2)
Langnau - Fribourg-Gottéron 2:5
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Fribourg-Gottéron | 29 | 13 | 6 | 3 | 7 | 93:72 | 54 |
2. | Ženeva | 29 | 16 | 2 | 2 | 9 | 90:73 | 54 |
3. | Bern | 29 | 16 | 1 | 2 | 10 | 95:67 | 52 |
4. | Zug | 28 | 15 | 2 | 3 | 8 | 102:84 | 52 |
5. | Curych | 30 | 13 | 5 | 2 | 10 | 92:82 | 51 |
6. | Kloten | 29 | 12 | 4 | 3 | 10 | 89:79 | 47 |
7. | Davos | 29 | 11 | 4 | 4 | 10 | 106:91 | 45 |
8. | Biel | 30 | 12 | 3 | 2 | 13 | 97:103 | 44 |
9. | Lugano | 29 | 11 | 2 | 6 | 10 | 96:89 | 43 |
10. | Rapperswil | 30 | 10 | 3 | 2 | 15 | 87:119 | 38 |
11. | Ambri-Piotta | 29 | 7 | 1 | 3 | 18 | 67:103 | 26 |
12. | Langnau | 27 | 3 | 2 | 3 | 19 | 55:107 | 16 |