Ihlas Bebou (druhý zleva) z Hoffenheimu překonává brankáře Tima Horna z Kolína...

Ihlas Bebou (druhý zleva) z Hoffenheimu překonává brankáře Tima Horna z Kolína nad Rýnem. | foto: Profimedia.cz

Fotbalisté Hoffenheimu rozstříleli Kolín, zraněný Kadeřábek nedohrál

• 0
Fotbalisté Hoffenheimu deklasovali v předehrávce osmého kola německé ligy Kolín nad Rýnem 5:0. V dresu vítězů kvůli zranění zápas nedohrál český obránce Pavel Kadeřábek.

Devětadvacetiletý reprezentant nejprve rozjel akci, po které v 31. minutě Ihlas Bebou otevřel skóre, vzápětí ale musel střídat. Kadeřábek fauloval Kingsleyho Ehizibuea, jenž mu nepříjemně spadl na pravou nohu.

Bebou poté ve 49. minutě přidal druhý zásah a na 3:0 zvýšil o dvě minuty později Christoph Baumgartner. V závěru debakl dokonali Dennis Geiger a Stefan Posch. Hoffenheim se díky výhře posunul na osmé místo, Kolín je sedmý.

Výsledek 8. kola:
Hoffenheim - Kolín nad Rýnem 5:0
(31. a 49. Bebou, 51. Baumgartner, 74. Geiger, 87. Posch).